Jak vypadá 5 nejdražších hotelových apartmá na světě?

Jak vypadá 5 nejdražších hotelových apartmá na světě?

Stále roste obliba low-cost cestování – nalehko a co nejlevněji. V tomto článku se však podíváme na pravý opak. Máme pro vás žebříček pěti nejdražších hotelů na světě. Pokud chcete ten největší dostupný luxus, připravte se na pořádné výdaje. I v tom nejlevnějším z nich totiž zaplatíte za jedinou noc víc než milion.

1. Grand Penthouse v hotelu Mark, New York

Hotel se nachází ve čtvrti Upper East Side a zmíněné apartmá zabírá dvě patra. Jeho součástí je soukromá knihovna, pět ložnic, čtyři krby, zimní zahrada, dva bary a střešní terasa poskytující výhled na panoráma Manhattanu. Pokud byste toužili po větší společnosti, obří obývací pokoj se dá proměnit v plesový sál. Cena za noc? Něco málo přes dva a půl milionu korun.

2. Royal Penthouse v hotelu President Wilson, Ženeva

Apartmá s výhledem na Ženevské jezero nabízí dvanáct koupelen, dvě ložnice, prvotřídní klavír od výrobců Steinway, posilovnu a soukromý výtah. Denně je k dispozici čerstvé ovoce, zákusky a šampaňské. Pro všechny případy jsou navíc všechna okna apartmánu vybavená neprůstřelným sklem. Za jednu noc tu zaplatíte necelé dva miliony.

3. The Warner Penthouse v hotelu Four Seasons, New York

Kdo se bojí výšek, měl by se poohlédnout jinde. Apartmá se totiž nachází v 52. patře. Pokud se však rozhodnete ubytovat právě zde, můžete se těšit (mimo jiné) na čtyři terasy s výhledem do všech světových stran, osobního sluhu, a pro cesty po městě luxusní vůz Rolls Royce i s řidičem. To vše za rozumnou cenu – 1,5 milionu.

4. Prezidentské apartmá v hotelu Raj Palace, Jaipur

V indii se zřejmě netroškaří.  Apartmá tu tvoří celá soukromá čtyřpatrová budova. Hosté tu mají k dispozici bazén, jacuzzi, obří terasu a několik společenských místností s bary. Jde prakticky o menší palác, kde za jednu noc zaplatíte 1,125 milionu.

5. Penthouse Suite v hotelu Grand Hyatt, Cannes

Na poslední příčce se podíváme zpět do Evropy. Apartmá je v horním, sedmém patře hotelu a najdete zde čtyři ložnice, vlastní zahradu, soukromou terasu a prostornou mramorovou koupelnu. V ceně apartmá je také osobní sluha. Na své si tu přijdou i znalci umění – pokoje zdobí několik originálů od Picassa a Matisse. Jedna noc stojí něco málo přes milion. 

Zdroj a obrázky: businessinsider.com

One Reply to “Jak vypadá 5 nejdražších hotelových apartmá na světě?”

  1. Pingback: Partido Chega

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.