Nová zpráva NASA přinesla nečekané odhalení o UFO. Bylo nahlášeno přibližně 800 pozorování

Vesmírná agentura NASA koncem května zveřejnila své vůbec první poznatky o UFO, nebo jak se jim říká, „nevysvětlitelných anomálních jevech“ (UPA), uvedla agentura Reuters. Vědcům trvalo několik měsíců, než prověřili zprávy o UAP za posledních 27 let. Bylo nahlášeno přibližně 800 pozorování.

Podle ředitele Úřadu pro řešení anomálií ve všech oblastech (All Domains Anomaly Resolution Office – AARO) amerického ministerstva obrany Iana Kirkpatricka se UFO na Zemi stávají téměř každodenním jevem. „Vidíme je po celém světě. I když je stále zkoumáme, nemám k dispozici žádné další údaje. Bude chvíli trvat, než dojdeme k nějakým závěrům, dokud nezískáme lépe vyřešené údaje o podobných objektech, na kterých pak můžeme provést další analýzu.“

Podle něj zpráva odhalila, že Pentagon v současnosti dostává padesát až sto hlášení o pozorování UAP měsíčně. Pouze dvě až pět procent z nich je však skutečně anomálních. Podle astrofyzika Davida Spergela budou k potvrzení existence mimozemského života zapotřebí přesvědčivé důkazy. „Bylo by zapotřebí mimořádných důkazů, abychom mohli tvrdit, že jsme viděli něco, co je důkazem nelidské inteligence. A to jsme zatím neviděli. Myslím, že je důležité si to ujasnit,“ prozradil Spergel.

zdroj: Reuters, Titulní obrázek: Pixabay.com/mdherren