Pár si v restauraci pořídil památeční FOTO: Když viděli, co na něm je, vyděsili se k smrti

V roce 2021 si 35letý Ross Cheeseman a jeho partnerka Georgia Renshaw-Smithová užívali v Londýně narozeninovou oslavu v ikonické restauraci Quaglinos, která hostila mnoho vážených hostů od královny Alžběty II. po Eltona Johna. Dvojice popíjela šampaňské a pochutnávala si na čerstvých ústřicích. Když se fotili, aby měli na tyto chvíle vzpomínky, zdálo se, že jejich snímky zkazil nechtěný host, píše Mirror.

Na fotografii, kterou pořídil Ross, je v pozadí vidět přízračná postava. Domnívají se, že duch, který se objevil na jejich selfie, byl mrtvý voják v uniformě. Momentka vyděsila servírky a manažera restaurace. Tvrdily, že něco podobného ještě nikdy neviděly.

Po odchodu z Quaglinosu ukázal Cheeseman fotografie své rodině. I oni byli záhadným úkazem ohromeni. „Georginina rodina si myslela, že jsem tu fotku zfalšoval, ale pak si uvědomili, že to není možné kvůli době, která uplynula mezi pořízením a ukázáním fotky,“ řekl Ross. Později ukázal záběry mnoha dalším lidem a všechny vyděsil. „Zveřejnil jsem je na různých stránkách a vždycky jsem dostal stejnou odpověď, že je to ten nejšílenější záběr ducha, jaký byl kdy zachycen na kameru.“

zdroj: Mirror, Topky, Titulní obrázek: Pixabay.com/DariuszSankowski