Vědci z NASA jsou šokováni: Stopy UFO nalezené na Měsíci?

Vědci z NASA zaznamenali další zvláštní jev. Odborníci našli na Měsíci stopy, které mohou souviset s mimozemšťany. Jeden ze specialistů zabývajících se kamerami pro průzkum Měsíce objevil na konci roku 2021 na povrchu nebeského tělesa dvojitý kráter, ale snímky zveřejnila NASA teprve nedávno.

“Koncem loňského roku astronomové objevili dva krátery vedle sebe, které mohlo zanechat raketové těleso.”

  • Vědec NASA Mark Robinson ve své zprávě napsal.

Na fotografii níže je jasně vidět, že se zde nacházejí dva krátery blízko sebe. Podle velikosti úkazu dokázali odborníci NASA vypočítat velikost rakety i místo a čas jejího startu. V dokumentaci však nenašli nic, co by mohlo souviset s raketou, která způsobila dvojitý kráter.

zdroj foto: NASA

Lidé na internetu nepotřebovali nic víc: mnoho lidí si myslí, že pokud NASA nedokáže poskytnout smysluplné vysvětlení tohoto jevu, pak tam jistě UFO muselo zanechat svou stopu, když studovalo povrch Měsíce a pozorovalo Zemi ze slušné vzdálenosti.

Kráter si samozřejmě prohlédla i řada vědců, kteří pátrali po tom, jaká raketa jej mohla způsobit: někteří se domnívají, že tyto stopy zde mohla zanechat čínská raketa použitá při misi v roce 2014.

zdroj: smechlapi.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/LN_Photoart