Našla v trávě novorozeně a odnesla ho do sirotčince. Pod jeho peřinkou však objevili dopis

Tyto události se odehrály 18. srpna. Starší žena našla v trávě opuštěný uzlíček, ze kterého se vyklubala novorozená holčička zabalená do zářivě růžové deky.

Stará paní odnesla dítě do sirotčince, kde ho okamžitě vyšetřil lékař. Nebylo jí víc než týden. V dece byl ukryt dopis…..

Napsala ho matka opuštěné holčičky:

„Odpusťte mi, ale nevím, co mám dělat. Moje dcera je mimořádně klidná a zdravá. Jmenuje se Uljana. Narodila se 12. srpna a je již očkovaná. Je to ta nejhorší věc, kterou jsem kdy v životě udělala. Slibuji, že se pro ni vrátím, ale teď jsem neměla na výběr. Už jsme strávili jednu noc na ulici…“

Nikdo nevěřil, že se matka pro dceru skutečně objeví. O adopci tak malého dítěte byl okamžitý zájem. Ale čtyři dny poté, co byla malá nalezena v sirotčinci, se objevila žena, která tvrdila, že je její matka.

Natálie přijela do Krasnojarsku hledat práci.

Našla práci i lásku. Otěhotněla, což její partner nechtěl. Požadoval, aby Natalja šla na potrat. Ona to však nemohla udělat. Tak ji i jejich nenarozené dítě opustil.

Když byla v pokročilém stádiu těhotenství, přišla o práci. Její rodiče jí odmítli pomoci tím, že se nesmířili s jejím nemanželským těhotenstvím. Zůstala sama a bez domova.

Ihned po odchodu z nemocnice skončila na ulici. Pak se rozhodla, že ulice není místo pro dítě, a tak nechala dceru v trávě a schovala se, aby zjistila, kdo a kde se jejího dítěte ujme.

Bohužel se však ukázalo, že to nebude tak snadné. Trvalo jí čtyři měsíce, než u soudu získala Uljanu do své péče. Musela projít testy DNA, najít si práci a byt. Dokázat, že je schopná se o ni postarat. Nyní jsou spolu, ale pod přísným dohledem sociální služby.

zdroj: mysmezeny.sk, Titulní obrázek: Screenshot video