Roláky na 5 způsobů: barevné a elegantní, to bude hit podzimu

Ačkoli se to nezdá, zima už pomalu klepe na dveře. Proto je ideální čas sáhnout po kouscích, které jsou nejen elegantní, ale také snadno kombinovatelné a maximálně nadčasové. No, roláky do této kategorie rozhodně patří. Stačí jeden silnější v nadměrné velikosti a jeden úzký. Ideální je zvolit zemité tóny, už kvůli výše zmíněné kombinovatelnosti.

  1. Jednoduché a účinné

To je něco, co nikdy nevyjde z módy. Džíny, rolák nadměrné velikosti a lodičky jsou vždy skvělou volbou. Stejně tak do práce jako na oběd s kamarádkami. Nic nezkazíte a bude vám to slušet.

Barevné odstíny jsou na vás. Jemné odstíny jsou IN v každé sezóně, ale nebojte se ani výrazné fuchsiové nebo lilkové barvy.

  1. Varianty kombinézy

Úzký černý rolák je kousek, který lze považovat za nezbytnost. V chladnějších dnech si ho klidně oblečte pod kombinézu. Tímto způsobem dosáhnete netradičního vzhledu s prvky jedinečnosti. Stačí jen pár doplňků a můžete vyrazit do ulic.

  1. Ležérní a elegantní

Černý rolák vypadá stejně krásně i pod obyčejnou košilí. Džíny nebo kalhoty a boty opět dodají stylizaci zcela nový rozměr. Nezapomeňte, že móda je o hravosti a kreativitě. Nebojte se zapojit svou duši a vyjádřit své pocity i tímto způsobem.

zdroj: Flickr.com/bootar
  1. Monochromatické hry

Jednobarevných variant se vůbec nemusíte bát. Jsou naprosto IN a černá klasika nikdy nezklame.

Pokud chcete vzhled oživit, postačí vám výrazné sluneční brýle, kabelka nebo čelenka do vlasů. Ano, méně je někdy více a je to zde cítit.

  1. Minimalismus a efektivita

Roláky nadměrných velikostí vypadají perfektně k pouzdrovým šatům nebo přiléhavým sukním. Popusťte uzdu své fantazii a vsaďte na pohodlí a odvahu v jednom. Věřte, že i když se jedná o minimalistický styl, budete nepřehlédnutelní.

zdroj: feminity.sk, Titulní obrázek: Flickr.com/vlad ermakov