To, co vidíte na obrázku jako první, prozrazuje váš duševní stav

V psychologii je obvyklé používat různé projektivní testy k odhalení psychického stavu. Jedná se o několik obrázků nebo inkoustových skvrn, jejichž účelem je vyvolat reakce, které mohou odhalit určité aspekty osobnosti člověka.

Úkolem je dívat se na obrázek 10 sekund a říct, co vidíte jako první.

JASKYNA

Pokud byla vaše odpověď jeskyně, jste velmi vyrovnaní a jen těžko vás něco může „rozhodit“. Jste klidný člověk, který se snaží vidět věci z té lepší stránky. Díky vaší vnitřní síle a optimismu vás negativní situace nedokážou přemoci. Lidé vás mají rádi a často se na vás obracejí o radu nebo pomoc.

LÉTAJÍCÍ KAVÁRNIČKY

Pokud jste jako první spatřili létající talíře, nebo chcete-li UFO, jste pravděpodobně často na pokraji zhroucení. Nízká tolerance stresu může vést ke zdravotním problémům, jako je nespavost nebo časté noční můry.

HLAVA MIMOZEMŠŤANA

Pokud jste na obrázku viděli hlavu mimozemšťana, máte tendenci dělat ze všeho problém a mnohokrát se můžete rychle rozčílit nebo rozrušit, což vede k velkému stresu. Měli byste se vzpamatovat a přestat plýtvat energií na nepodstatné a neopodstatněné obavy. Zkuste se na situaci podívat z jiného úhlu a pro lepší zvládání dechových situací vyzkoušejte dechová cvičení (hluboký nádech ústy a pomalý výdech nosem).

zdroj: reprofoto Youtube

zdroj: Najky.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/Jan-Mallander