Tenhle pár dokazuje, že láska nemá hranice. Nemá nohy, ale v srdci obrovskou lásku

Seznamte se se šťastným manželským párem, který boří standardní představy o vztahu.

Winston Ben Clements je řečník, podnikatel a mentor. Mayfair Clements je také veřejný řečník, kouč a spisovatel. Jejich milostný příběh však není tak idylický, jak se na první pohled zdá. Winston „byl kvůli vzácné poruše kostí smířen s životem v izolaci a bolesti“. Winston a Mayfair o svém vztahu otevřeně hovoří a inspirují podobné páry, aby se nebály vyjádřit své city.

Winston se narodil se vzácným genetickým onemocněním zvaným osteogenesis imperfecta, známým také jako nemoc křehkých kostí. Toto onemocnění způsobuje, že kosti člověka jsou příliš křehké, a jak sám Winston říká, „i pád pro něj může být potenciálně smrtelný“.

Winstonova rodina mu byla vždy oporou. „Měl jsem štěstí, že jsem vyhrál ‚rodinnou loterii‘. Od útlého věku mi poskytovali pevný základ fyzické a emocionální podpory. Vždy mě také tlačili a povzbuzovali, abych myslel ve větším a nespokojil se jen s omezeným životním stylem.“ Díky tomu z něj vyrostl velmi bystrý a nezávislý muž.

Navzdory své nelehké cestě se Winstonovi daří vést běžný, nezávislý život. „Je pravda, že Winston musí spoustu věcí dělat jinak než průměrný člověk, ale přesto je velmi samostatný a mnohem schopnější, než byste si mysleli,“ říká Mayfair. Winston dokáže řídit vlastní auto. Než se s Mayfairovou vzali, žil dlouhá léta samostatně ve svém bytě. Je také schopen cestovat po celém světě a vystupovat na různých akcích. „Jediné, s čím se musel opravdu naučit ‚vypořádat‘, jsou předsudky ostatních lidí,“ dodává Mayfair.

zdroj: mysmezeny.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/1866946