Vzala jsem si do Disneylandu ​​plavky, abych dostala tričko zdarma – ale úplně to neklaplo

Pokud se chystáte porušit pravidla, udělejte to alespoň správně. Žena známá v mobilní aplikaci TikTok jako Heleni se proslavila, protože vyzkoušela „hack“, který se zde také naučila…

…a který naznačuje, že nošení „nevhodného“ topu do zábavního parku Disney World bude mít za následek, že vám park dá tričko zdarma.

Video, které bylo od zveřejnění 17. října zhlédnuto 6,4milionkrát, začíná na parkovišti, kde si Heleni sundává krátké černé tílko a odhaluje úsporný vrchní díl plavek.

„Zkouším trik z TikToku, jak dostat zadarmo tričko v Disney Worldu Orlando,“ napsala ke klipu, než se vydala ke vstupní bráně parku.

Byla nadšená, když ji zastavili zaměstnanci parku – tzv. cast members, ale také Heleni prozradila, že ji nakonec „donutili“ koupit si tričko, aby se zakryla.

Heleni si záměrně vzala horní díl bikin, o kterém věděla, že je v rozporu s pravidly parku Disney World v naději, že jí park dá tričko zdarma.

Na časté dotazy návštěvníků parku ohledně toho, co si vzít na sebe na den do Disney parku, je odpovídáno takto: „Oblečení, které přirozeně odhaluje nadměrné části kůže, které mohou být považovány za nevhodné pro rodinné prostředí“, by mohlo vést k tomu, že vám bude odepřen vstup do domku pro myši.

Zdroj: nypost.com. Náhledová fotografie: