„Toto je moje tvář“: Video Jennifer Lopez bez make-upu ukazuje, jak o sebe pečuje po ránu

Jennifer Lopez prožila celý svůj dospělý život ve světle reflektorů. Už od mládí dnes třiapadesátiletá žena věděla, že chce být slavná, a netrvalo dlouho a naskočila do vlaku slávy a zamířila ke hvězdám.

Dělala všechno, od zpěvu a účinkování v muzikálech po tanec, byla porotkyní v talentové soutěži American Idol a objevila se v mnoha filmech. Je také třikrát vdaná a vychovala dvě krásné děti. Jennifer je navíc opravdová kráska – jako vzor se nebojí ukázat bez make-upu. Po pravdě řečeno si myslíme, že bez něj vypadá úžasně, píše server en.stories.newsner.com.

Narodila se 24. července 1970 v Bronxu v New Yorku. V rodině portorického původu. Její otec pracoval jako počítačový technik, matka byla v domácnosti.

Mládí

Od velmi mladého věku Jennifer prokázala velký talent v kreativních oblastech. Celé dětství chodila na hodiny tance a zpěvu a v 7 letech začala vystupovat. Když vyrůstala, formovala se z ní velmi tvrdá dívka. Především díky rodičům, kteří ji naučili, jak se ohánět a jít si stále za svými sny. „Vyrůstání v Bronxu mě opravdu formovalo, protože jsem vyrůstala v prostředí, kde toho moc nebylo,“ řekla Lopezová v roce 2020.

„Všechno je to o mně; můj typ odvahy. Nikdy předtím jsem o tom nepřemýšlela a ani jsem to takto nepopsala, ale je to srdce, které ve mně tluče, a to je Bronx a moje výchova, která mě stále pohání. Od malička jsem nikdy nechtěla být zaškatulkována. Chtěla jsem být chytrá i sportovní a sladká i drsná, takový klučičí typ, ale také velmi šmrncovní. Proto jsem se stala herečkou a umělkyní, protože člověk může být spoustou různých postav.“

Jako teenagerka si byla Lopezová jistá, že život v záři reflektorů je pro ni to pravé.

Bezdomovkyní v osmnácti

Lopez dala na radu rodičů a nikdy se nevzdala svého snu. To znamená, že před svým evropským tanečním vystupováním a televizními počiny se s matkou Guadalupe hodně pohádaly ohledně výběru povolání.

V jednu chvíli byla Lopez nucena spát na pohovce v tanečním studiu, protože její rodiče nesouhlasili s tím, že si vybrala kariéru v showbyznysu. Ze vzdoru se rozhodla odejít z domu.

„S mámou jsme se pohádaly,“ řekla Lopezová v roce 2013 časopisu W Magazine. „Nechtěla jsem jít na vysokou školu – chtěla jsem zkusit tanec na plný úvazek. Tak jsme se rozešly.“

 „Začala jsem spát na pohovce v tanečním studiu. Byla jsem bezdomovec, ale řekla jsem jí: ‚To je to, co musím udělat.‘ O několik měsíců později jsem získala smlouvu na tancování v Evropě. Když jsem se vrátila, zahrála jsem si v seriálu In Living Color. Stala jsem se Fly Girl a přestěhovala se do Los Angeles. To všechno se stalo za rok.“

Zvěsti o plastice, žádné fotky make-upu

„Nikoho nesoudím. Pokud si chcete nechat aplikovat botox a injekce, je to v pořádku,“ řekla poté, co uvedla na trh vlastní značku péče o pleť. „Ale nechci, aby lidé říkali: ‚Ach, ona se snaží přesvědčit, že tyhle věci fungují‘.“

Už víme, že Jennifer Lopez se nebojí ukázat svou skutečnou tvář. Zatímco mnoho celebrit se rozhodlo, že se ráno před kosmetickou úpravou neukazují, takzvaná JLo nemá problém ukázat se před miliony fanoušků bez make-upu.

V dubnu předvedla 53letá Jennifer na svém instagramovém účtu svůj ranní kosmetický rituál. Byla v bílém županu a na tváři neměla žádný make-up – a vypadala úžasně.

„Moje ranní rutina s tvrzeními, která živí mou duši, a péče o pleť, která dodává záři @JLoBeauty!“ píše Jennifer k videu.

Zdroj: en.stories.newsner.com. Náhledová fotografie: John Bauld from Toronto, Canada / Wikimedia Commons