Cestovatel časem předpovídá události: Již 18. března se má stát toto

Uživatel, který všechny přesvědčuje, že je cestovatel časem z roku 2869, zveřejnil minulý týden video, v němž varuje před sérií děsivých událostí. Letos podle něj civilizaci postihnou přírodní katastrofy, setkání s mimozemšťany a mezidimenzionální války.

@radianttimetraveler The Champion has arrived… #fyp #foryou #radianttime #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #theory #conspiracy ♬ Radiant Steps – Eno Alaric

Příspěvek má název “VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY!” zveřejněné pod uživatelským jménem Beyondtimetraveler získalo zhruba 5 000 lajků. “Zapamatujte si tato data. Lidé možná přehodnotí existenci nás, cestovatelů v čase,” říká autor videa a upřesňuje data katastrof. “18. března 2023: Wisiller na Aljašce zasáhne zemětřesení o síle 8,1 stupně Richterovy škály. 26. června 2023: V Tichém oceánu je objeven neznámý tvor větší než modrá velryba. Bude dlouhá více než sto metrů. 1. října 2023: První setkání s Goloty – druhem mnohem inteligentnějším než lidé. To později povede k interdimenzionální válce.”

zdroj: Tik Tok, topky.sk, lancs.live, Titulní obrázek: Pixabay.com/ipicgr