Fotbalista Lewandowski se před odletem do Kataru romanticky loučil se svou ženou: Jako dva milenci

Hráči polského národního týmu v čele s Robertem Lewandowskim před pár dny odletěli na fotbalové mistrovství světa do Kataru. Večer před odjezdem strávil fotbalista s manželkou Annou.

Ukázalo se, že mu žena svou přítomností připravila nemalé překvapení. Na fanoušky čekalo také jedno – v podobě romantické fotografie plné lásky a vášně…

Manželský pár má za sebou extrémně náročnou dobu související s přestupem Roberta Lewandowského do FC Barcelona. Od července žijí Anna, Robert a jejich děti ve Španělsku. Rodina je nadšená z nového prostředí a ochotně využívá kouzla zdejší oblasti. Fotbalista zase dělí čas mezi své blízké, hraní v novém klubu a také aktuální závazky vůči polské reprezentaci. 

Před mistrovstvím se bílo-červení ještě utkali v přátelském utkání s Chile, ze kterého vyšli vítězně. Poté tým odletěl na mistrovství světa do Kataru, aby zahájil přípravu na skupinovou fázi. První zápas polské reprezentace se odehrál včera proti týmu Mexika.

Robert Lewandowski strávil posledních pár dní ve své vlasti přípravami na sportovní akci. Na této cestě ho doprovázela manželka, jejíž láska a podpora jsou zdrojem největší síly sportovce. Ten čas mezi důležitými zápasy věnoval své milované a na Instagramu romanticky vyjádřili své city!

Anna Lewandowska je velmi aktivní na sociálních sítích a ochotně zveřejňuje snímky ze soukromého života. Tak tomu bylo i tentokrát. Po zápase proti Chile se Anna podělila s fanoušky o romantický záběr s manželem. Pár se něžně objímá, dává si polibky. Jako symbol podpory polskému týmu přidala Anna dvě srdce v národních barvách.

Další fotkou, která rozněžnila fotbalistovy příznivce, byl snímek, na kterém Robert objímá obě své dcery. Kvůli nadcházejícím závazkům byl na nějakou dobu nucen rozloučit se se svými dětmi, ale před odjezdem trávil hodně času se svými blízkými. „Sbohem není nikdy snadné,“ stojí pod fotkou. Dva dny před tím zase Robert zveřejnil fotku se svou ženou, která také vzbudila značný obdiv na sociální síti.

Fanoušci sportovce v komentářích samozřejmě nešetřili četnými slovy podpory a chvály.

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: Sven Mandel / Wikimedia Commons