Hororový útok na pláži: Turisty napadl krokodýl, FOTKY vážných zranění

Krokodýl napadl a vážně zranil dva americké turisty na pláži v Mexiku. Oba se v současné době léčí v nemocnici. Úřady sdílely na internetu děsivé fotografie zraněných turistů.

Muži byli napadeni krokodýlem na pláži v Puerto Vallarta. Daniel Kuzbiel a Joshua Rotkvich se podle britského deníku Metro koupali v noci v moři. Kuzbiel byl krokodýlem několikrát pokousán. Utrpěl zranění obou nohou, pravé ruky, hrudníku, břicha a hlavy a přišel o dva zuby.

„Daniel byl ve vodě a Josh na pláži. Krokodýl na Daniela zaútočil, tahal ho za nohu, mačkal ho a snažil se ho stáhnout pod vodu. osh přiběhl a začal ho mlátit a kopat,“ uvedla pro Daily Mail Kuzbielova tchyně Lois Dollová. Američana následně ošetřili záchranáři z civilní ochrany a hasičského sboru státu Jalisco a převezli ho do nemocnice.

K útoku došlo zhruba rok poté, co byla ve stejné oblasti krokodýlem napadena 18letá Kiana Hummelová. Zachráněna byla poté, co se čtyřem kolemjdoucím podařilo plaza přemoci pomocí kusu dřeva, uvedl deník Mexico News Daily.

zdroj: Metro, Daily Mail, Mexico News Daily, Titulní fotka: Pixabay/0fjd125gk87