Kadeřnice prozradila jednoduchý a účinný trik na mastné vlasy

Savannah publikuje na sociálních sítích pod uživatelským jménem simplysavvy16 a sdílí své nejlepší tipy a triky, jak získat a udržet vlasy v perfektní kondici. V jednom ze svých nedávných videí na TikToku se podělila o několik užitečných vlasových rad, čímž udělala velký dojem na mnoho uživatelů.

Kadeřnice lidem poradila, aby se vyhýbali používání kokosového oleje na vlasy. Prozradila také, že pokud si vlasy vyfénujete před spaním, budou se méně mastit. Dále se podělila o šikovný trik, jak se během několika vteřin zbavit nepříjemných prostojů ve vlasech.

Třením vlasů fénem odstraní statickou elektřinu, která způsobuje krepatění. Díky tomuto triku nebudete vlasy zatěžovat velkým teplem, protože nebudete muset používat žehličku na vlasy ani nic podobného. Savannah navíc lidem doporučila, aby si vlasy vždy dvakrát umyli šamponem. Upozornila také, že fialový šampon může vlasy skutečně ztmavit.

@simplysavvy16 Advice that no one asked for 😘 #hairstylist #hairadvice #hairstylistsoftiktok #hairfacts #hairtricks #hairstylistoftiktok #dayinmylife #tulsahairstylist #simplysavvyhair ♬ original sound – advice

Tyto rady lidi velmi zaujaly a video rychle nasbíralo více než tři miliony zhlédnutí a téměř 400 tisíc pozitivních reakcí. „Nedávno jsem si začala mýt vlasy dvakrát. Doslova je to zachránilo,“ uvedl jeden komentátor. Další uživatel se ptal, jak je možné, že fialový šampon způsobuje tmavnutí vlasů. „Pokud používáte fialový šampon na blond vlasy příliš často, způsobuje nahromadění toneru, který ztmavuje a matní blond barvu,“ vysvětlila Savannah.

zdroj: topky.sk, glamourmagazine.co.uk, Titulní obrázek: Pixabay.com/StockSnap