Tajné tipy na nádhernou dovolenou! Vyberete si i Vy?

Kypr: ostrov lásky, který si zamilujete

Kypr, znám rovněž jako Afroditin ostrov lásky a krásy, je jedním z nejkrásnějších ostrovů, který můžete navštívit. Na své si zde přijdou milovníci relaxace, přírody, sportu i adrenalinu. Kypr je také proslavený nádhernými plážemi. A jaké místo navštívit? Zaujmout by vás mohla například zátoka Nissi Bay. Ta je skvělým místem pro relaxaci i romantiku ve dvou. Ohromí vás především čisté moře hrající mnoha barvami a úchvatný výhled na protilehlý ostrůvek. Co z toho všeho vyplývá? Ať už se chystáte na dovolenou s rodinou nebo v páru, dovolená na Kypru se pro vás stane nezapomenutelnou.

Řecko? Pak jedině ostrov Santorini

Řecko je samo o sobě krásné. Pokud však zamíříte na ostrov Santorini, tak rozhodně nebudete litovat. Tento ostrov je vulkanického původu a nenajdete zde prakticky žádnou vegetaci, i tak je ale malebný a unikátní. Na ostrově se nachází typicky řecké bílé kostelíky s modrými kopulemi, jež jsou obklopeny zářivě bílými domečky. Kouzelné pláže ostrova přímo vybízejí k nekonečné relaxaci. Unikátem je například pláž s tmavými oblázky, jež nese název Kamari. I další pláže jsou ale výjimečné, můžeme vám doporučit například pláže Perissa, Perivolos či White Beach.

Starobylé městečko Nessebar v Bulharsku

Obdivujete historii, krásnou přírodu a jedinečné pláže? Pak vás zajisté zaujme městečko Nessebar, které leží v Bulharsku. Jedná se o starobylé městečko, jež je zapsáno v seznamu UNESCO. Vyniká svou malebností, klikatými uličkami či dřevěnými domky v samotném centru města. K relaxaci vybízí překrásné pláže se zlatavým pískem ležící na pobřeží Černého moře. O Černém moři je všeobecně známo, že má léčivé účinky, a to především díky vysokému obsahu minerálů. V Nessebaru si vychutnáte klid a nesmírnou pohodu. Hodiny nekonečné relaxace zajisté prospějí každému.

zdroj: misteriopress.com, Titulní fotografie: Pixabay.com/dimitrisvetsikas1969