Špatné zprávy o stavu Bruce Willise. Svou bývalou manželku Demi Moore už ani nepoznává

Rodina Bruce Willise téměř před rokem odhalila, že mu byla diagnostikována frontotemporální demence. Příznaky nemoci ho přiměly k tomu, aby v roce 2022 ukončil hereckou kariéru.

Willisova rodina se svěřila, že akční hvězda se v březnu 2022 potýkala s afázií a že musí opustit Hollywood. O necelý rok později, v únoru 2023, se podělili o to, že jeho stav pokročil a mají oficiální diagnózu frontotemporální demence.

Od té doby Willisova manželka Emma Heming Willisová a ostatní dcery rodiny nadále sdílejí aktuální informace o zdravotním stavu.

Pětačtyřicetiletá Heming Willisová poskytla koncem prosince v příspěvku na Instagramu několik informací o zdravotním stavu Bruce Willise a péči o něj během svátků.

„Svátky jsou těžké. Výročí jsou těžká. Ale pro mě to letos bylo opravdu o společenství,“ uvedla a dodala, že si „pořádně poplakala“ se svým blízkým přítelem.

Přibližně ve stejnou dobu Heming Willisová sdílela sérii snímků páru a napsala: „Moje láska a obdiv k němu jen roste.“

Další aktuální informace o zdravotním stavu Bruce Willise přišly v listopadu 2023 poté, co strávil Den díkůvzdání se svou rodinou. Scout Willisová zveřejnila krátký klip, na němž herce drží za ruku, s popiskem: „Můj chlap“.

Začátkem listopadu se Tallulah Willis, nejmladší dcera Bruce Willise s bývalou Demi Moore, podělila o aktuální informace o stavu svého otce během vystoupení v „The Drew Barrymore Show“. Popsala demenci Bruce Willise jako „opravdu agresivní“ a přiblížila, jaké to je trávit s ním čas v poslední době.

„Je pořád stejný, což, jak jsem se v tomto ohledu naučila, je to nejlepší, co si můžete přát,“ řekla Tallulah Willisová Barrymoreové. „Když jsem s ním, vidím lásku, je to můj táta a má mě rád.“

Přítel Bruce Willise však oznámil, že herec už vůbec nemluví. A co hůř, jeho frontotemporální demence postupuje tak rychle, že už nepoznává ani svou bývalou manželku Demi Moore, s níž má tři děti. Herečku to velmi ranilo.

zdroj: today.sk, Titulní obrázek: Wikimedia Commons / Ian D’Andrea, CC BY-SA 2.0