Termolisy si dnes může pořídit skoro každý. Na co se vám budou hodit?

Víte, co je to termolis a jaké je jeho uplatnění? Je možná daleko širší, než jste si mysleli. Ve skutečnosti je lis na textil v mnoha firmách, kde se věnují zejména výrobě reklamních předmětů, ale najde své místo klidně i v domácnostech u individuálních uživatelů. Koupit dnes můžete skutečně velice dobré značkové termolisy, které už zdaleka nejsou tak drahé jako dřív.

Proč si je pořídit?

Ptáte se, proč koupit lisy na textil? Dovedou toho skutečně hodně – primárně tisknou na ploché předměty a textilní materiály, ale koupit si dnes můžete i 3D termolisy, které zvládnou i potisk hrnečků, klíčenek a mnoha dalších předmětů. Lisy se dovedou postarat o celý proces lisování podle zadaného nastavení. Jde tedy do značné míry o automatický proces, který nemusíte nijak zvlášť ovládat a kontrolovat, klíčové je umět přístroj vhodně nastavit.

Lisy nakupujte vždy od osvědčených firem a značek, které se na trhu pohybují dlouho a mají zkušenosti s různými technologiemi. Dejte si pozor na levné čínské stroje, kterém mnohokrát lákají na velmi nízkou cenu, ale především těží z neznalosti běžného uživatele, který nedovede na první pohled poznat, že nejde o kvalitní přístroj.

Co se bude hodit dál?

Kromě termolisu bývá zásadní vybrat řezací plotry. Tato zařízení jsou většině lidem známější, často je najdete i v běžných kancelářích. Umožňují usnadnit celkový průběh tisku, protože právě na plotrech si můžete připravit šablony, které se poté dají využít přímo k tisku pomocí termolisu.

Proč si je pořídit?

Pokud zvolíte kvalitní přístroje, jedná se o investici na dlouhá léta dopředu. S rozšiřujícími se možnostmi také postupně klesají ceny i značkových kusů, takže již dnes se dají zakoupit velmi kvalitní termolisy za příznivé ceny. Přitom to ještě nedávno byla poměrně drahá technologie, nyní si ale přístroj může pořídit i menší firma či jednotlivec.

PR