Řídil opilý, po 10 letech se probral z kómatu. Aspoň si to myslí. Co si na něj připravili kamarádi?

Když se Ray probudil, byl v nemocničním pokoji. Doktor nemohl uvěřit tomu, že se po deseti letech probral. Dokonce mu pustili televizi, kde byly novinky z doby, kterou prospal. To vše si alespoň hříšný řidič myslel. Jak to ale bylo doopravdy?

Už pětkrát byl trestaný

Co byste dělali s kamarádem, který už byl pětkrát trestaný za to, že řídil opilý? Známí byli z Raye skutečně nešťastní. Báli se, že ublíží sobě, nebo někomu dalšímu. Navíc vědí, jak moc mu záleží na jeho milované dceři. Museli prostě něco udělat. A tak se zrodil v hlavě jednoho z přátel ďábelský plán. Co takhle Raye trochu vyděsit, aby si uvědomil, o co všechno může svým bezohledným chováním přijít…

Naprosto věrohodná nemocnice

A tak se Ray už po několikáté zase opil a řídil domů. Tam se svalil na gauč a usnul. A to byla skvělá příležitost pro jeho kamarády. Přeměnili prázdnou kancelář na nemocniční pokoj, včetně pípajících přístrojů. Poté tam hříšníka přepravili a oblékli do nemocničního hábitu. Byl tak tuhý, že o ničem nevěděl. Stačilo tak jen umístit kameru do pokoje a čekat, až bude plán naplněn.

Ray se probudil a myslel si, že je v nemocnici. 
Snímek z Scared Sober, Mabe In America.
Ray se probudil a myslel si, že je v nemocnici.
Snímek z Scared Sober, Mabe In America.

Deset let v kómatu

Ray se budí. Uvědomuje si, že místo toho, aby byl doma, je v nemocnici. Přichází doktor, který je zjevně překvapen, že je muž vzhůru. Oznamuje mu, že byl deset let v kómatu. Ihned mu říká, že už kontaktovali jeho rodinu, aby jim oznámili, že už se Ray probral. Hříšník tak ze sebe jen vysouká: „Co moje dcera?“ Asi mu běhá hlavou, jak nyní, po 10 letech, vůbec vypadá. Ale to není všechno.

Televizní vysílání

Aby přátelé Raye skutečně přesvědčili o tom, že deset let spal, nahráli falešné televizní vysílání. V něm hlasatelka zpráv oznamuje, že Miley Cyrus, dřívější hvězda, se stala bezdomovkyní. Oznamuje také, že Justin Bieber spokojeně žije se svým partnerem. Vtom se objeví další doktor. Je to jeho převlečený kamarád, ale Ray jej, celý zmatený, nepoznává.

Kamarád po příchodu Raye pořádně vyfackuje, aby mu jasně řekl, že mohl přijít o svou drahou dceru tím, že řídil opilý. Dokonalá lekce, nemyslíte?

Zdroj: https://viralnova.com/.  Náhledová fotografie: