Vložte do trouby plátky citronu a ráno se stane zázrak. Tento výsledek se vám bude velmi líbit

Malé mušky a octové mušky jsou více než otravné, ale co je horší, velmi těžko se jich zbavuje a navíc se rychle množí. No, jak už asi tušíte, v boji proti tomuto otravnému hmyzu vám může pomoci citron. Když jsme zjistili, jak dokonalá tato metoda je, okamžitě jsme si uvědomili, že se s vámi o ni musíme podělit.

Našli starý a levný způsob, jak dostat otravné mouchy z vašeho domu! Vše, co potřebujete k realizaci této metody, je citron a trouba. Nejprve musíte citron rozříznout na polovinu. Poté vložte půlky citronu do trouby. Co bude následovat? Stačí nechat dvířka trouby otevřená celou noc. Když ráno přijdete do kuchyně, uvidíte, že všechny mouchy budou u trouby. Samozřejmě je tam přiláká výrazná citronová vůně.

Nyní stačí troubu s mouchami uvnitř zavřít a na několik minut ji zapnout. Počkejte, až trouba vychladne, a vyjměte citrony. Otřete dno trouby. Nejenže se tímto způsobem zbavíte všech ovocných mušek, ale navíc to váš domov krásně provoní. Váš dům bude nyní krásně vonět a nebudou v něm žádné ovocné mušky!

zdroj: dran.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/stevepb