Žena našla video “Bigfoot” mezi VHS kazetami svého zesnulého otce

Záběry ukazují něco, co vypadá jako velký hominid přecházející lesní cestu před blížícím se vozidlem.

“Táta bohužel nedávno zemřel, já a brácha jsme třídili jeho osobní věci, našli jsme pár VHS videokazet. Jen ze zvědavosti jsme se rozhodli si je prohlédnout, nic, o čem by stálo za to mluvit, až na jednoho.

Na jedné kazetě je 9 sekundový klip, trochu divný, ukazuje nějaký typ temné postavy pohybující se přes silnici, izolovali jsme 9 sekund záznamu, zbytek pásky byl prázdný.

Zeptali jsme se mámy, co ví o této kazetě, řekla, že ví jen to, že to táta a pár přátel viděli a zachytili na kazetu a že to bylo natočeno před lety v roce 1970 někde v Kalifornii, když mu bylo přes dvacet.

Řekla, že jí táta video ukázal před mnoha lety, ale pak už se o něm nikdy nezmínil. Řekla, že to popsal jako velké stvoření typu Bigfoota, pokryté tmavými vlasy, a že to nevypadalo jako člověk, řekl, že ta věc šla za strom a zmizela ve vzduchu a byla pryč, už ji nikdy neviděli poté, co zmizela. To je vše, co nám mohla říct, docela divné, když se mě zeptáte.

Každopádně jsme se rozhodli poslat to nějakým paranormálním skupinám, dostat to ven a doufejme, že získáme nějaké názory na to, co by to mohlo být? Pokud ji chcete nahrát na své platformy a sdílet ji se svým publikem, pak je to s námi v pohodě. “

Ukázalo se, že je to vlastně klip ze starého filmu – Curse of Bigfoot z roku 1976. Odpovídající záběry najdete na YouTube:

zdroj: Unexplained Mysteries, Titulní obrázek: Pixabay.com/anaterate