Zpověď manželky dubajského milionáře: Koupí mi, co budu chtít, když budu dodržovat toto jeho pravidlo

Soudi je manželkou dubajského milionáře Jamala a prostřednictvím svých příspěvků nechává uživatele sociálních sítí nahlédnout do světa luxusu, kterým je pár obklopen. Prozradila také, že její manžel platí za všechno, ale má jednu podmínku – jeho žena musí vždy vypadat hezky. Na oplátku jí poskytne vše, po čem touží. „Jamal miluje, když o sebe pečuji, a vztah by měl být půl na půl,“ vysvětlila.

V nedávném videu na TikToku, které začíná slovy „Den v životě bohaté ženy v domácnosti žijící v Dubaji“, říká, že si ráno dopřála cappuccino v hotelu Raffles. Jedná se o luxusní hotel na umělém ostrově The Palm, kde se nachází také hotel Atlantis. „Obsluha je tu vždycky dobrá, ale upřímně řečeno, cappuccino bylo průměrné,“ řekla Soudi, které chybělo trochu umění v servírování.

Mladá žena se také pochlubila svým působivým osudem. Řekla, že životní styl si ji vybral a ona ho nevyhledávala. Po ranní kávě si zašla do salonu krásy Five Palm. „Všechno platí on, zatímco já vypadám hezky,“ dodala Soudi. Po kosmetice ji Jamal překvapil výletem do divadla a večeří.

@soudiofarabiaaa Stay at home wifey life hits different #millionaire #fyp #dubai #ksa ♬ original sound – Soudi🇬🇧 & Jamal🇦🇪

zdroj: topky.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/Pexels