Zpovědi, ze kterých mrazí: co prozradili lidé na smrtelné posteli

Přinášíme vám nejzajímavější případy, kdy se lidé před smrtí přiznali k věcem, o kterých do té doby nikdo neměl ani tušení.

Geraldine se přiznala k vraždě svého manžela.

Po letech domácího násilí Geraldine zastřelila svého manžela a ukryla ho v mrazicím boxu, kde tělo zůstalo sedm let. Svým dětem řekla, že jejich otce srazilo auto. V roce 2004, když umírala na rakovinu prsu, se se vším svěřila své dceři. Policie našla tělo Johna Kellyho ve skladišti v Kalifornii. Byl zcela mumifikovaný.

Walter Haut se přiznal k mimozemšťanům v Oblasti 51

Poručík Haut, který pracoval jako tiskový mluvčí v oblasti Roswellu, na smrtelné posteli v roce 2006 prozradil, že v roce 1947 skutečně viděl v Oblasti 51 mimozemskou loď a dvě mimozemská těla. Uvedl také, že hned poté úřady zametly stopy, aby incident utajily.

Přiznal se k vraždě souseda.

James Brewer uprchl v roce 1977 se svou ženou z amerického státu Tennessee poté, co ho policie obvinila z vraždy jejich souseda Jimmyho Carrolla. Manželé se usadili v Kalifornii, kde žili pod falešnými jmény. Když o tři desetiletí později utrpěl mrtvici, řekl v nemocnici své ženě, že se chce přiznat. A tak také učinil. Ale co čert nechtěl, James se uzdravil a krátce nato byl zatčen.

Neprávem odsouzený neslyšící muž

V roce 1978 byl Nor Fritz Moen neprávem zatčen a odsouzen za znásilnění a vraždu dvacetileté dívky, přestože policie neměla žádné forenzní důkazy, které by jeho vinu prokázaly. Skutečný vrah se k činu přiznal až po 27 letech. Tor Hespo se na smrtelné posteli v nemocnici svěřil se svým tajemstvím třem sestrám. Moen byl krátce poté propuštěn.

Brit se přiznal k únosu holčičky

Když Moira Andersonová před více než půl stoletím zmizela ze Skotska, nikdo neměl nejmenší tušení, co se jí mohlo stát. Příbuzní holčičky se pravdu dozvěděli až v roce 1999. Krátce před svou smrtí se Alexander Garthshore přiznal své dceři, že Moiru zneužil a zabil. A její duch ho údajně pronásledoval celý život. Ostatky Garthshoreovy oběti nebyly nikdy nalezeny.

zdroj: topky.sk, quora.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/PublicDomainPictures