5 největších módních trendů pro léto 2023

Chcete dodržet největší trendy léta roku 2023? Nebude to vůbec těžké, protože letošní trendy jsou naprosto skvělé. A většinu věcí máte jistě doma ve svém šatníku. Poradíme vám, jak dosáhnout toho nejlepšího vzhledu pomocí pár základních kousků. Letos se při oblékání soustřeďte na:

  • výrazné doplňky,
  • jednoduché i výrazné šaty,
  • odvážné boty,
  • průhledné látky.

Výrazné sluneční brýle

Velké sluneční brýle byly populární hlavně v 90. letech a nyní se vrací zpět do módy. A právě tento typ je nyní tak populární. Můžete volně experimentovat s barvami i tvarem. Jedinou podmínkou je, že by měly být dostatečně velké, aby vám zakryly klidně i polovinu obličeje.

Metalické boty

Metalické barvy rozhodně nejsou v módě každý rok. V letošním létě se na ně ale můžete spolehnout, a to hlavně v případě obuvi. Stříbro bude přitahovat pozornost okolí a vytvoří nečekaný prvek outfitu. Zkusit můžete metalické tenisky, sandály i lodičky.

Jednoduchost 90. let

Právě 90. léta jsou letos velmi trendy. Praktické laboratorní pláště do práce se k tomu sice neřadí, ale také jsou velmi jednoduché a elegantní. V případě šatů vsaďte na velmi jednoduché střihy s úzkými ramínky, ve kterých budete vypadat jako mladá Angelina Jolie.

Odvážné šaty

Na druhou stranu jsou nyní velmi populární i odvážné šaty s chytrými prostřihy. Začlenit do toho můžete i květinové vzory s netradičním střihem nebo nabírané mini šaty. Velmi netradiční budou také síťované maxi šaty nebo háčkované šaty ve všech provedeních.

Průhledné materiály

V posledních letech jsou průhledné materiály hojně používané a milované. Pohodlná zdravotní halena by měla být neprůhledná, ale po práci se můžete převléknout do stylových šatů s průhlednými prvky. Model nemusí být celý průhledný, ale na správných místech to bude působit velmi provokativně a elegantně zároveň.

Zdroj obrázku: NinaMalyna / stock.adobe.com