5 věcí, kterými zaručeně vytočíte jakéhokoli muže.

Některé typy chování by už z ženského světa měly prostě vymizet. Zatímco některé ženy to už zvládají, jiné ještě používají těchto 5 věcí, které muže vytáčejí doběla.

Nedostatek osobního prostoru

Pokud si žena usmyslí, že nejlépe trávený čas je vždy ten společný, muž se zákonitě zalekne. Potřeba osobní svobody a prostoru je základní lidskou potřebou. Je jasné, že společný víkend je krásný nápad. Víkend následující ale můžete klidně trávit každý po svém. V ideálním případě by to tak být mělo.

Když ptáčka lapají…

…pěkně mu zpívají. Proč se ženy při randění chovají tak krásně, a při soužití to už taková hitparáda není? Zatímco když randíte, přijde k vám nádherně nalíčený a ctnostně se chovající anděl. V případě soužití už tohoto anděla vídáte jen na fotkách z pracovních setkání. Doma se chová naprosto jinak a o péči o sebe už tolik zájmu nejeví. Kde je spravedlnost?

Dupelerování

Tam jsi zapomněl udělat to, onehda jsi udělal zase tamto,… zkrátka pořád něco děláme špatně. Člověk se může uběhat, aby zařídil vše, co má. Odměna? Bylo to málo. Nebo je to provedeno nedokonale. Neustálá potřeba žen připomínat malé nedostatky je jednou z nejhorších forem chování, kterého jsou schopny.

Proč jsi udělal jen 9 věcí z 10? 
Fotka od Robin Higgins z Pixabay.
Proč jsi udělal jen 9 věcí z 10?
Fotka od Robin Higgins z Pixabay.

Domysli si to

Když žena nevysvětluje. Předpokládá, že máte nadpřirozené schopnosti a dokážete se jí do hlavy vměstnat a vytáhnout potřebné informace. Ženy komunikují mnohem propracovaněji a odezírají více i z gest. Muži na to ale nejsou zvyklí a potřebují jasné pokyny. Prosím, mluvte na nás.

Jako na konkurzu

Ženy mají neustálou potřebu se s někým srovnávat. Proč pořád? To nedokáží být šťastné s tím, co mají? Člověk si pak často připadá jako na nějakém konkurzu, kde se hledá nejlepší to a ono. Skvělý dům. Nádherná zahrada. Dokonale uklizené auto. Reprezentativní práce. Nejlepší místo pro letní rekreaci. Dost už! 

Každý musíme ujít půl cesty k tomu, aby se nám spolu žilo lépe.

Zdroj: Praisephilly.com. Náhledová fotografie: Gettyimages