52letý muž se pokusil utopit ženu ve fontáně! Muži se ji snažili zachránit pěstmi. Šokující záběry

V úterý 9. srpna se obyvatelé španělské Valencie stali svědky šokující události. Dvaapadesátiletý muž stojící ve veřejné kašně chytil ženu za vlasy a pokusil se ji utopit, informuje deník Metro. Záběry zveřejněné na sociálních sítích ukazují okamžik, kdy si svědci uvědomili, co se děje, a přispěchali ženě na pomoc.

Muž a žena vstoupili do fontány ve Valencii a vypadali, že se dobře baví. V jednu chvíli se kolemjdoucí chystal nabídnout, že si je v této fontáně vyfotí. Když mu muž dal za tímto účelem svůj telefon, popadl ho a utekl.

Dvaapadesátiletý muž, který je nyní obviněn z pokusu o vraždu, se rozzuřil. Podle místních médií byl přesvědčen, že se jeho známá podílela na krádeži, a pokusil se ji utopit ve fontáně. Na záběrech pořízených svědkem je vidět muž bez trička, který vypadá, že stojí. V jednu chvíli ženu brutálně popadne za vlasy a ponoří jí hlavu do vody. Během tohoto brutálního útoku jí stále něco říká.

Když si jeden ze svědků uvědomí, jak je situace nebezpečná, ozve se z davu výkřik „On ji zabije“. Lidé na něj začnou křičet, aby ženu pustil, ale muž je zcela ignoruje a odmítá ženu pustit ze svého násilného sevření. Nakonec přispěchá na pomoc jeden muž a po něm další. Obě bojují s rozzuřeným mužem, který na ženu stále útočí a násilím se jí snaží strčit hlavu pod vodu. Začne ji také bít, jak zprávu potvrzuje deník Daily Mail.

Teprve série úderů obou mužů dokázala nebezpečného surovce zastavit. Po silném úderu, který ho srazil z nohou, uvolnil ženiny vlasy ze svého sevření. Jen díky odvážnému útoku obou hrdinů se ženu podařilo zachránit. Odstrčili útočníka a pomohli jí z kašny ven.

Zdroj: Metro, Daily Mail, Titulní obrázek: Pixabay/Skitterphoto