Poloha 69 udělá s vaším sexuálním životem hotové zázraky: Změňte jednu věc a těšte se

Tuto polohu buď milujete, nebo nenávidíte, ale určitě byste ji měli alespoň jednou vyzkoušet. Stejně jako každá jiná sexuální poloha, i poloha 69 se dá provádět různými způsoby, ale ve své podstatě jde o „dávání a přijímání“ potěšení současně.      

Jste fanouškem polohy 69? Potom si tedy můžete společný zážitek s partnerem ještě více zintenzívnit. Když číslo 69 otočíte na bok, je jasné, jak je poloha myšlena. I když se to může zdát komplikované a někteří to považují za trapné, je to zatraceně vzrušující, když víte, jak to provádět správně.

Rozhovor s partnerem

Před zahájením orálního sexu si zjistěte, zda jsou na něj oba partneři připraveni. Nikdo by neměl být překvapen a nepřipraven. Je potřeba se dohodnout, že se během této chvilky bude vždy otevřeně komunikovat, a že jeden z vás řekne stop, pokud se to jedné straně už nebude líbit.

Správná hygiena

Jako vždy před sexuálním stykem by hygiena měla být alfou a omegou. Intimní oblast a také ruce by si měli partneři předem důkladně umýt. Není to jen otázka úcty vůči partnerovi, ale důležité je i udržení zdravé intimní oblasti, kam neproniknou nežádoucí bakterie.

Fotka od Shane z Unsplash

Předehra

Líbání, doteky a mazlení jsou dobrým způsobem, jak začít. Neváhejte použít ruce k rozproudění nálady. Někomu vyhovuje také kombinace vzájemné orální a manuální stimulace. Vaši oblíbenou erotickou pomůcku lze samozřejmě zahrnout i do této polohy.

Čím pomaleji, tím lépe

Většina lidí si myslí, že při orální nebo manuální stimulaci znamená: čím rychleji, tím lépe. Ale ne vždy to platí. Být pomalý činí momenty intenzivnější a umožňuje vám soustředit se na jednu oblast. Partnera lze stimulovat pomalými krouživými pohyby nebo pomalým olizováním jazykem. Preference lze zohledňovat také prostřednictvím střídání pohybů a komunikace s partnerem.

Dopřejte si

Uvolněnost a citlivost jeden vůči druhému znamenají, že oba partneři si polohu 69 naplno užijí. Orgasmus na konci způsobí, že obě strany budou chtít ještě více.

Zdroj: www.thehealthsite.com, https://casprezeny.pluska.sk. Náhledová fotografie: yanalya z Freepik