Atentát na Putina, ohlušení Trumpa a lék na rakovinu: Vize Baby Vangy pro rok 2024

Baba Vanga se narodila v roce 1911 v Bulharsku. Když jí bylo 12 let, utrpěla obrovskou nehodu, při níž nadobro přišla o zrak. K události došlo během silné bouře, která zuřila ve vesnici, kde žila. Přestože byla slepá, otevřela jí cestu do světa proroctví, která se podle Čínského zvěrokruhu často vyplnila.

Její proroctví zahrnovala útok na Dvojčata 11. září 2001, tragédii v Černobylu, smrt princezny Diany a také rozpad Sovětského svazu. Wang zemřela v roce 1996 ve věku 84 let a její vize se datují do roku 5079.

Lék na rakovinu i Alzheimerovu chorobu

Podle jasnovidky bude v příštím roce nalezen lék na rakovinu, který konečně zbaví lidstvo této zákeřné nemoci. Podobně na tom bude i Alzheimerova choroba, neboť Vanga tvrdí, že v příštím roce přijde lék, který vyléčí i tuto diagnózu. Tato předpověď tak přináší obrovský záblesk naděje pro miliony lidí na celém světě.

Atentát na Putina

Předpověď Baby Vangy týkající se ruského prezidenta Vladimira Putina vyvolala značný rozruch. Předpověděla totiž, že na prezidenta bude v roce 2024 spáchán atentát jedním z jeho krajanů. Kromě toho Vanga předpověděla, že v Evropě přibude teroristických útoků vedených islámskými extremisty.

Globální krize a Trumpova záhadná nemoc

V roce 2024 dojde k velké hospodářské krizi, která ovlivní světovou ekonomiku. Souvisí to s rostoucím zadlužením, zvyšujícím se geopolitickým napětím a přesunem ekonomické moci ze Západu na Východ. Tato předpověď se stává obzvláště aktuální, zejména po globálních otřesech spojených s nedávnou pandemií, která vrhla zlověstný stín na globální finanční stabilitu. Aby toho nebylo málo, bývalý americký prezident Donald Trump bude trpět záhadnou nemocí, která způsobí jeho ohluchnutí a poškození mozku.

zdroj: The Chinese Zodiac, Titulní obrázek: Pixabay.com/GerDukes