Babiččina metoda, jak rychle zhubnout: Tři jednoduché kroky, které vás účinně zeštíhlí

Babiččin způsob, jak rychle zhubnout, obsahují pouze tři jednoduché kroky. Je to metoda, která bude vyhovovat lidem všech věkových kategorií.

Jedná se o snížení množství jídla na 3/4 množství, které jste jedli dříve, konzumaci syrové zeleniny a pití koktejlu s přídavkem jablečného octa. Mezi hlavními jídly se nesmí jíst nic.

Krok 1: Malý talíř, zelenina a 3/4 porce

Základním krokem v babiččině hubnoucí metodě je úprava velikosti a obsahu talíře vašeho hlavního jídla. Nemusíte vybírat speciální potraviny a dělat výživovou revoluci. Jezte, co máte rádi a co dobře znáte. Nezapomeňte však zavést tři pravidla pro složení každého jídla:

1. Jezte 3/4 toho, co jste jedli doposud. Dejte si méně brambor i menší kousek masa.

2. Alespoň polovina všeho, co jíte, musí být syrová zelenina. Dejte si jí na talíř tolik, kolik vám tam zbyde místa.

3. Jídla můžete podávat na menším talířku nebo v menší misce než dříve.

Stanovte si časy jídla a neustále je dodržujte. Jezte každých 3-5 hodin.

Ideální složení dietního hlavního jídla. Fotka od KamranAydinov z Freepik

Krok 2: Koktejl potlačující chuť k jídlu

Druhým krokem babiččiny metody na hubnutí je omezit chuť k jídlu. K tomu použijeme speciální nápoj s jablečným octem, jehož pití má mnoho výhod. Pití jablečného octa sníží chuť na svačinky mezi jídly.

Složení babiččina nápoje na potlačení chuti k jídlu:

– sklenice vody

– lžíce jablečného octa

– špetka skořice

– polévková lžíci domácí ovocné šťávy (nejlépe bez cukru), např. z malin, aronie, kamčatské borůvky atd.

Způsob přípravy:

Všechny ingredience důkladně promíchejte. Každé ráno po probuzení vypijte půl šálku nápoje. Směs můžete vypít i během dne, když máte chuť na mlsání.

Krok 3: Žádné svačiny mezi jídly

Posledním v babiččině metodě rychlého hubnutí je úplné vyloučení svačin mezi jídly. Je jedno, jestli je to zdravé jablko, hrst oříšků nebo bonbón. Mezi hlavními jídly nesmíte sáhnout po žádném jídle.

Ovoce můžete jíst po každém hlavním jídle jako dezert. Neporušujte toto pravidlo, a pokud dostanete hlad, sáhněte po koktejlu z jablečného octa nebo si uvařte bylinkový čaj na hubnutí. Pokud se pocit hladu opakuje v následujících dnech v podobnou dobu, upravte časy jídel.

Účinky babiččiny hubnoucí metody

Uvedená metoda bude fungovat, pokud ji budete důsledně dodržovat. Rychlost hubnutí bude záviset na energetických požadavcích vašeho organizmu. Neočekávejte výsledky za tři dny. Na hubnutí si musíte pár týdnů počkat, ale nenechte se odradit, i když to na první pohled není vidět, babiččina hubnoucí metoda funguje.

Tento způsob samozřejmě není jediným správným, jak zhubnout. Dobře poslouží i vyvážená hubnoucí strava s negativní kalorickou bilancí. Zde uvedená tříkroková metoda však má velkou výhodu: její implementace je velmi jednoduchá a nevyžaduje od vás podrobné analýzy, výpočty a změny připravovaných potravin.

Zdroj: www.polki.pl. Náhledová fotografie: our-team z Freepik