Co provedl italský milionář? Zase si nedal pokoj! Získal už ale milion lajků

Tenhle výstřední italský milionář se toho rozhodně nebojí. Plní si své sny a nade vše miluje svou rodinu, hudbu a legrácky. Co zase provedl? Jeho příspěvek má nyní více než milion lajků.

Je prostě svůj

Gianluca Vacchi je italský milionář, který si stále plní své sny. Své fanoušky přitom rozhodně nezanedbává a pravidelně plní své účty na sociálních sítích příspěvky, ve kterých je všechno, jen ne nuda. Už jste viděli jeho příspěvek, kdy plave na letišti? Ne? Tak si jej s námi připomeňte.

Tohle je jeho klasika

Zatímco jiní muži jeho věku se snaží působit seriózně a vyznávají jiný hudební styl, Gianluca je vášnivý DJ a rád mixuje hudbu. Taneční vystoupení jsou také jeho libůstkou. Kromě vlastní oděvní značky tak také mixuje hudbu a účastní se různých tanečních výzev, které mnohdy sám tvoří. Klasický instagrammer a trendsetter, jak se dnes hezky česky říká. Třeba tohle video je jedním z důvodů, proč lidé jeho bezprostřednost milují.

Zase se předvedl

Pokaždé jej napadne jiná lumpárna. Stejně tak tomu bylo před několika týdny, kdy si vyletěl na výlet ve své helikoptéře. Nebo tomu bylo jinak? Video označil jako „Toto je nyní nejbezpečnější forma cestování“ a přidal vysmátého smajlíka. Pobavil dokonale. Jeho příspěvek si získal více než milion lajků. Tenhle týpek má zkrátka velký dosah. Cokoliv, do čeho se pustí, pak dělá skutečně originálním způsobem.

Gianluca boří stereotypy. Po padesátce se nedávno stal tátou, navrhuje vlastní kolekce oblečení, často posiluje ve fitku, své fanoušky pouští i do svých luxusních příbytků.

Budeme se těšit, co nového zase známý exhibicionista svým neotřelým způsobem provede.

Zdroj: Instagram Gianlucavacch, Náhledová fotografie: Gettyimages