Herec Grammer odpustil muži, který znásilnil a zavraždil jeho sestru

Herec Kelsey Grammer (59), který se proslavil rolí v seriálu Frasier, vypovídal u soudu. Freddie Glenn (57), který v roce 1975 znásilnil a poté zavraždil Grammerovu osmnáctiletou sestru Karen,vpožádal o propuštění z vězení.

„Chápu, že vy žijete s výčitkami svědomí každý den svého života, ale já musím žít s tragédií každý den svého života,“ řekl Grammer vrahovi své sestry. Freddie Glenn dostal za vraždu prvního stupně doživotní trest s možností podmínečného propuštění.

Dívku unesl z restaurace, kde pracovala, znásilnil ji a poté zavraždil. Kromě toho byl odsouzen za další dvě vraždy mužů.

Kelsey Grammer je stále proti Glennovu propuštění. Prohlásil, že ačkoli vrahovi již odpustil, souhlas s jeho propuštěním by byl zradou na životě jeho sestry. Herec odmítl podpořit propuštění již v roce 2009, kdy o to Glenn požádal. Soud jeho žádosti nakonec nevyhověl ani tentokrát.

zdroj: stcity.sk, Independent.co.uk, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/U.S. Navy photo by Lithographer 3rd Class Christen R. Nicholas – Public Domain