‘Bigfoot’ zachycený kamerou na nových záběrech

Záhadná postava byla spatřena pohybující se zasněženým podhůřím Utahu na záběrech pořízených v roce 2019. Pozorování, ke kterému došlo v severovýchodním Provu, bylo zachyceno na kameru Austinem Craigem poté, co on a jeho přátelé spatřili to, co vypadalo jako velké hominidní stvoření plahočící se po svahu.

“Nemůžete jen vidět něco, co je možná objev jednou za století, a jít dělat svou práci od devíti do pěti,” řeklFox News. “Musíš jít hledat kožešinu, stopy nebo nějaký druh důkazů.”

V místní zpravodajské zprávě vysílané v té době (a k vidění níže) se kamerový štáb připojil ke Craigovi a jeho kolegům, když stoupali do kopců, aby hledali stopy stvoření.

“To je přesně místo, kde jsem viděl citát, unquote Sasquatch, a vy chlapi dohromady nejste ani tak široký nebo tak vysoký, jak to bylo,” řekl, když dorazili na místo pozorování.

“Byl to medvěd? Možná. To je pravděpodobné. Byl to člověk? Také věrohodné.”

“Bylo to něco jiného? Myslím, že je to také možné. Kdo ví?”

Reportérka Amanda Jerry později hovořila s Dr. Ericem Rickartem z Přírodovědného muzea v Utahu, který vyjádřil skepsi nad záběry a zůstal neoblomný v tom, že Bigfoot s největší pravděpodobností neexistuje.

“Existuje spousta věcí k objevování, zejména v přírodním světě, ale nemají podobu obřích lidoopů pobíhajících v převážně osídlených oblastech světa,” řekl.

zdroj: Fox13, Titulní obrázek: Pixabay.com/tony241969