Horoskop lásky: Víte, kdo jsou nejlepší milenci?

Je na čase si nalít čistého vína. Asi jste to věděli již delší dobu, ale horoskop vám to jasně potvrdí. Koho si tedy budete ještě více hýčkat, a kdo naopak půjde z ložnice okamžitě ven? Pánové, do řady!

Ohnivá znamení

Narodil se váš partner v jednom z ohnivých znamení a je Beran, Lev či Střelec? Asi tušíte, že se mnohdy více než na vás soustřeďují na svůj výkon a nejraději by byli, kdyby v ložnici bylo nalepené pořádně velké zrcadlo, aby se mohli pozorovat. Rozhodně nepatří mezi partnery, se kterými byste se nudili, to zase ne. Jejich náruživost a sexuální apetyt je pověstné a pokud jste alespoň jednou v životě prožili románek například s charismatickým Střelcem, bude těžké na něj zapomenout.

Na setkání s ohnivým znamením nikdy nezapomenete. 
Fotka od Abdul Gani M z Unsplash.
Na setkání s ohnivým znamením nikdy nezapomenete.
Fotka od Abdul Gani M z Unsplash.

Vodní živel?

Jak si vedou Ryby, Raci a Štíři? U většiny z nich se jedná o citově založené osobnosti, takže i když si občas dopřejí hrátky na jednu noc, stálost je jim bližší. Většinu z těchto vodních živlů musíte motivovat ke změnám zažité rutiny, sami na to nepřijdou. Dobrou pověst jako milenci mají z této skupiny pouze Štíři, a to jen a pouze pro jejich osobité charisma, se kterým vás na první pohled uchvátí. Při dlouhodobém soužití už se ale nesnaží, podobně jako další vodní znamení.

Vzdušní milenci

Vodnář, Blíženci i Váhy vás na první pohled upoutají svým vytříbeným smyslem pro humor, který je někdy až dětinsky čistý. Jako milenci se rádi pouští do experimentů s vaším tělem a skutečně je zajímá, jak prožíváte rozkoš. Budou si připadat na výsost dobří, když si s vámi budou hrát natolik, že budete vrnět blahem.

Vzdušná znamení se o vás budou dobře starat. 
Fotka od Erika Fletcher z Unsplash.
Vzdušná znamení se o vás budou dobře starat.
Fotka od Erika Fletcher z Unsplash.

Zůstanete při zemi?

Zemská znamení, jako je Kozoroh, Býk a Panna, vyžadují vaši dokonalost. Patří mezi požitkáře, jsou rádi středem pozornosti. Budou se o vás starat velmi krásně. Jedno ale těmto živelným znamením opravdu nelze zapomenout – jsou chtíčem natolik posedlí, že se občas někde zapomenou. Obzvláště v případě, když patříte mezi klidné typy.

Už jste odhalili, kdo pro vás bude ten nej?

Zdroj: www.horoscope.com. Náhledový obrázek: WikiImages/Pixabay.com