Neuvěřitelné! Reese Witherspoon už slaví 45. Vypadá úžasně

Herečka, která se proslavila zejména díky snímku Pravá blondýnka, snad nestárne! Je k neuvěření, že letos slaví již 45. narozeniny. Přitom když si prohlédnete její společnou fotku s dcerou, vypadají jako sestry.

Tenhle film jí už nikdo neodpáře

Reese patří mezi nejoblíbenější herečky současnosti. Vidět ji ale můžete nejen ve známých snímcích, pobaví vás také například v televizních show, kde si ji s oblibou zvou nejznámější moderátoři Ameriky – objevuje se u Ellen i u Jimma Fallona, a pokaždé je to zábava. O Reese je známo, že nezkazí žádnou legraci. I když se již mnoho let řadí mezi top herečky současnosti, stále si ji všichni nejvíce pamatujeme z jejího slavného snímku Pravá blondýnka. Právě na ten ale ona sama nerada vzpomíná.

Dotáhla to až na Oscara

Herečka se několikrát vyjádřila, že film je pro ni mnohdy skutečným prokletím. Právě kvůli tomuto snímku se totiž na ni pohlíželo skrz prsty a filmaři i veřejnost ji vnímali jen jako krásný obal, který nemá co nabídnout. Talentovaná herečka se tak musela skutečně snažit, aby si ji lidé nespojovali pouze s touto rolí. Vše se změnilo, když se objevila ve filmu Walk the line. Právem si za hlavní ženskou roli odnesla Oscara a dokázala tak všem zlým jazykům, že má talentu na rozdávání.

Módní ikona

Reese rozhodně nepatří mezi prvoplánové modelky. Vždyť měří pouhých 156 centimetrů! I přesto platí za módní ikonu, jejíž styl sledují ženy z celého světa. V lodičkách ji samozřejmě na červeném koberci vídáme nejraději, nebojí se totiž vynést skutečné módní skvosty. Ale rozhodně si na okázalé oblečení nepotrpí v soukromí. Ženy ji milují za její přirozený vzhled a jednoduchou džínovou módu. Jediné, co si z marnivosti hollywoodských hereček nenechá vzít, jsou stylové luxusní kabelky.

Herečka slaví 22. března své 45. narozeniny. Vypadá naprosto báječně a vedle své dcery Avy Elizabeth působí jako její sestra.

Zdroj: www.thewrap.com. Náhledový obrázek: canva.com