Jak dlouho by měl trvat ideální sex? Muži odhalují svá očekávání

Délka sexu se podle mnohých přeceňuje. Jak to ale vidí sami muži a co považují za ideální?

Mělo by to být dost času pro oba

„Podle mého názoru to máme všichni nastavené přibližně stejně. Muži i ženy. Pro mě je ideální 10-15 minut s předehrou. Více než to mi připadá spíše jako umělé prodlužování sexu. Mám pocit, že i ženu to pak přestane bavit a jde spíš o to, aby si něco dokázala. Alespoň tak to vidím já. I můj partner se mnou tentokrát souhlasí. Člověk může dělat vše, co chce a po čem touží.“ (Paul, 35)

„Myslím, že ideální čas nelze stanovit, ale 7-8 minut dobrého sexu stačí. Je zde prostor pro milování a zároveň nic uměle neprodlužujete. Zároveň mám pocit, že pak jsou obě strany také spokojené. Muž dosáhne vyvrcholení rychleji než žena, ale já to považuji za dostatečný čas pro oba.“ (Jonáš, 29)

Vnímám rozdíl mezi samotným aktem a tím, co mu předchází. Pokud však mluvíme pouze o dosažení sexuálního uspokojení, pak maximálně 7 minut. Ale to, co mu předchází, může být klidně 20. Faktem je, že pokud to trvá déle, vzrušení začne slábnout. Mám s tím zkušenosti. Takže dobrá předehra a sex s drajvem, to je moje!“ (Alex, 31 let)

zdroj: feminity.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/3935302