Video Billa Clintona, který je vyslýchán kvůli svým vazbám na Jeffreyho Epsteina, se stalo virálním

Bývalý prezident Bill Clinton byl grilován kvůli svému údajnému přátelství se zesnulým pedofilem Jeffreym Epsteinem ve videu, které má více než milion zhlédnutí.

Juan Mendoza, novinář pravicové zpravodajské sítě Real America’s Voice, tweetoval virální klip zachycující jeho konfrontaci s Clintonem v pondělí.

„Konfrontoval jsem @BillClinton na shromáždění, které uspořádal s @RepCuellar v Laredu, ohledně jeho údajného spojení s obchodníkem s dětmi Jeffreym Epsteinem,“ napsal Mendoza.

Ve videu je slyšet, jak se reportér ptá Clintona: „Nějaké komentáře k vašemu údajnému, ehm, obvinění z vašeho spojení s Jeffreym Epsteinem?“

Clinton, který si potřásal rukou na politickém shromáždění s poslancem Henrym Cuellerem v Laredu v Texasu, se naklonil dopředu, aby si vyslechl otázku. Následně se usmívá, když ustupuje.

Zdá se, že poradce se snaží odradit Clintona od odpovědi, když se zdá, že říká „ne“ bývalému prezidentovi.

Ale Clinton odpovídá: „Myslím, že důkazy jsou jasné,“ stále se usmívá, když se začíná vzdalovat.

Do úterního odpoledne mělo video více než 1,7 milionu zhlédnutí a více než 6 000 retweetů.

Mendoza, který na Twitteru vystupuje pod jménem Juan More News, napsal v následném tweetu: „Nejsem sebevrah… jen pro případ,“ narážel na fámy a konspirační teorie o Epsteinově smrti v roce 2019 ve vězeňské cele na Manhattanu.

zdroj: Nypost.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/271277