Loď snů nabízí plavbu jako nikdy předtím. Poznejte celý svět za 3 roky, vše v ceně

CNN upozorňuje, že výlet lodí už nemusí být jen pro ty nejodvážnější. Společnost Life at Sea Cruises totiž představila nový tříletý program na výletní lodi MV Gemini, která vypluje z Istanbulu 1. listopadu letošního roku.

Ano, čtete správně, 1. listopadu, takže máte necelých osm měsíců na to, abyste si vyřídili pas, očkování nebo si zařídili práci na dálku. Jaké jsou podmínky pro toto dobrodružství a co vám může přinést?

CTV News uvádí, že společnost slibuje navštívit 375 přístavů po celém světě, přičemž cestující budou moci navštívit neuvěřitelných 135 zemí a všech sedm kontinentů. MV Gemini během tří let urazí více než 209 tisíc kilometrů.

Mezi nejzajímavější místa této plavby patří ikonické památky, jako je socha Ježíše Krista v brazilském Riu de Janeiru, legendární Tádž Mahal v indické Agře, egyptské pyramidy v Gíze, Machu Picchu a Velká čínská zeď.

Life at Sea Cruises je odnoží společnosti Miray Cruises, která v současné době provozuje loď MV Gemini po Turecku a Řecku. Společnost má 30letou historii v odvětví výletních plaveb. Během plavby projde loď MV Gemini generální opravou. Má 400 kajut s prostorem až pro 1074 cestujících.

Portál Wfmz dodává, že vzhledem k charakteru plavby bude MV Gemini kromě tradičního vybavení výletních lodí, restaurací a možností zábavy vybavena také zařízením umožňujícím práci na dálku.

West Observer uvádí, že k dispozici bude také 24hodinová nemocnice s bezplatnými lékařskými prohlídkami. Společnost také nabízí možnost „dodatečných daňových výhod při práci zahraničního rezidenta na palubě lodi“.

„Odborníci potřebují ke své práci konektivitu, správné vybavení a funkčnost. Žádná jiná výletní loď nenabízí svým zákazníkům takovou flexibilitu,“ uvedl v oficiálním prohlášení Mikael Petterson, generální ředitel společnosti Life at Sea Cruises.

zdroj: CNN, West Observer, Titulní obrázek: Pixabay.com/susannp4