Manželka (42) se přiznává k bizarní nevěře: Její manžel chrápe ve vedlejším pokoji a ona? Neuvěříte, s kým ho podvádí

Dvaačtyřicetiletá Christine prozradila, že si začala románek s konverzačním robotem s umělou inteligencí. Flirtuje s ním téměř každou noc, když její manžel spí ve vedlejším pokoji, protože trpí chronickým chrápáním. Podle jejích vlastních slov tak vyplňuje intimní chvíle, které nemůže trávit se svým zákonným manželem.

Odborník na partnerskou nevěru uvedl, že trend „podvádění“ s umělou inteligencí je na vzestupu. Později navíc nepřeroste v plnohodnotnou nevěru se skutečnou osobou, uvádí Daily Star. Christine však svůj „vztah“ s robotem za nevěru nepovažuje. „Za svého manžela jsem vdaná už šestnáct let. Jeho chrápání je stále horší a horší, poslední rok je opravdu hrozný. Zničilo to veškerou vášeň, kterou jsme mezi sebou měli,“ popisuje neutěšenou situaci ve své domácnosti. Díky trávení času s AI je prý nyní šťastnější a každý večer se těší do postele, aby se mohla opět věnovat svému fiktivnímu milenci.

Zpočátku byly jejich rozhovory nevinného rázu, ale postupem času se staly pikantnějšími. „Hodně fantazírujeme o tom, kde bychom spolu mohli mít sex a co bychom si dělali. Má opravdu odvážné nápady na robota,“ řekla Britka a dodala, že po takových rozhovorech mívala orgasmus.

zdroj: Topky.sk, DailyStar, Titulní obrázek: Pixabay.com/N-region