Neuvěříte, jak dnes vypadají hlavní hvězdy seriálu Beverly Hills 902 10?

Seriál Beverly Hills 90210 se dostal na televizní obrazovky v roce 1990. Od té doby se spustila lavina popularity a herci se stali kultem celé jedné generace. Jak dnes vypadají?

Shannen Doherty – Brenda Walsh

Slavná Brenda představovala rozum i cit. Miliony dívek po celém světě chtěly být jako ona. Po Beverly Hills si Shannen zahrála také v úspěšném televizním projektu Čarodějky. V roce 2015 jí byla diagnostikována rakovina prsu. Bojovala statečně, po čase prohlásila, že nemoc porazila. Bohužel loni v únoru oznámila, že rakovina je zpět. Tentokrát v terminálním stádiu. Oporou jí je manžel.

Jason Priestley – Brandon Walsh

Seriál o životě smetánky odstartoval úspěch také Brendina „bráchy“ Brandona. Ten později sám režíroval několik epizod seriálu, působil i jako jeho výkonný producent. A to až do konce celé produkce v roce 2000. Brandon se poté objevil v několika televizních a filmových projektech, některé také režíruje. Má manželku a dvě děti.

Jennie Garth – Kelly Taylor

Jennie má již tři dcery. Před časem se rozešla se svým třetím manželem. A je to kráska, která zraje jako víno.

Tori Spelling – Donna Martin

Seriálová Donna je dnes mámou pěti dětí. Občas to měla finančně na hraně, ale vždy se dokázala postarat o to, aby se peníze opět do rodinného rozpočtu přisypaly. Před několika lety vydala knihu, která se stala bestsellerem.

Ian Ziering – Steve Sanders

Steve žije život na vysoké noze. Je také tátou dvou dětí. V posledních letech se Ian stal hvězdou filmů Žralokonádo a Turbotarantule: Láva poraženým. Živil se také dabingem, nějakou dobu vystupoval také jako tanečník pro známé striptéry Chippendales. A je vymakaný.

Luke Perry – Dylan McKay

Kariéra seriálového Dylana byla úspěšná – objevil se ve filmu Pátý element a v seriálu Riverdale, ale také ve filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu. To bylo naposledy, co jsme si tohoto krasavce mohli užít. 4. března 2019 zemřel ve věku pouhých 52 let. Podlehl mrtvici.

Gabrielle Carteris – Andrea Zuckermann

Když točila svou roli teenagerky, bylo tenkrát Gabrielle již 29 let! Pracuje v hereckých odborech, je matkou dvou dcer.

Brian Austin Green – David Silver

Seriálový David byl potížista. Jeho postava měla ale nakonec dobrý vývoj. Brian má tři syny se sexbombou Megan Fox. Ta mu ale nedávno odešla, aby se našla ve vztahu s kontroverzním hudebníkem Machine Gunem Kellym.

Zdroj: www.insider.com. Náhledový obrázek: flickr