Pokud je vám více než 40 let, vyzkoušejte tyto účesy, které vás vrátí o pár let zpět

Existuje nespočet nádherných účesů a střihů, které sluší prakticky každé ženě bez ohledu na to, kolik jí je let nebo jaký má typ obličeje. Jakmile žena překročí hranici 40 nebo 50 let, je třeba trochu více přemýšlet o tom, jaký účes si nechá udělat. Dnes se podíváme na několik účesů, díky nimž budete vypadat mnohem mladší a velmi svěže.

Pokud máte rádi Michelle Pfeifferovou, určitě znáte její rozcuchané vlny. Tento účes je dokonalý, nemusíte ho příliš upravovat. Tento střih je ideální pro středně dlouhé vlasy. S pomocí kulmy dosáhnete krásného objemu a jemně rozcuchaných vlasů. Díky tomu se budete těšit nejen z objemu, ale také z mladistvého vzhledu. Styling je velmi snadný a zabere vám každý den jen chvilku.

zdroj: Wikimedia Commons/joyparris – VimeoAnt-man:Wasp Red Carpet premiere with Paul Rudd & Evangeline Lily (view archived source), CC BY 3.0

Vrstvení vám zajistí velmi pěkný a přirozený objem. Zároveň vám dodá nádherný a mladistvý vzhled. Pokud se chcete inspirovat, vrstvení miluje například Cindy Crawfordová. Tento střih velmi dobře skryje vrásky kolem očí, ale zároveň příliš nezasahuje do vašeho obličeje. Je ideální pro středně dlouhé vlasy, protože dosáhnout objemu nebude tak náročné.

zdroj: Wikimedia Commons/VOGUE Taiwan – 萬聖節造型大家都這樣扮她!超模辛蒂克勞馥回顧13套時尚造型 Cindy Crawford Breaks Down 13 Looks From 1989|明星經典穿搭回顧|Vogue TaiwanCC BY 3.0

Máte přirozeně rovné vlasy? Využijte toho a zvolte střih, který je po celém obvodu stejně dlouhý. Tento styl je velmi nenáročný na údržbu a oblíbily si ho legendy, jako je Meryl Streepová. Její klasický střih na stejnou délku jí vydržel po mnoho let. Pro ženy po padesátce je to jedinečná možnost bez ohledu na délku vlasů.

zdroj: Wikimedia Commons/Montclair Film – https://www.flickr.com/photos/montclairfilmfest/46091665232/CC BY 2.0

zdroj: dran.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/Alpcem