Sestra Ronaldovy Georginy je bez domova! „Dokážu přežít o chlebu, ale moje děti ne,“ prosí o pomoc

Patricia Rodriguezová prosí svou bohatou sestru Georginu o podporu.

Od té doby, co se Georgina Rodriguezová stala partnerkou fotbalisty Cristiana Ronalda, žije pohádkový život. Prodavačka z exkluzivního butiku se mrknutím oka stala jednou z nejvýnosnějších celebrit na světě. 

Ne všem v její rodině se však tak dobře daří. Její nevlastní sestra Patricie právě poskytla rozhovor, ve kterém přiznala, že je bez domova a často s dětmi nemá co jíst. Prosila o pomoc svou bohatou sestru! Přijde Georgina s podporou?

Příběh Popelky

Gio, jak ji říká Ronaldo, pracovala jako asistentka prodeje v salonu Gucci. Tam se poprvé setkala s Cristianem, který se do ní na první pohled zamiloval. Rychle dala výpověď a ačala se starat o domácnost. S partnerem vychovávají pět dětí, i když poslední těhotenství skončilo pro pár tragédií. Jedno z dětí zemřelo. Byl to chlapec.

Zde je jejich početná rodinka:

Sestra Georginy je bez domova

Ukazuje se, že Georginin život na vysoké noze se vůbec netýká jejích blízkých. Její nevlastní sestra Patricia se nedávno objevila v pořadu „Socialite“, kde mluvila o tom, že je bez domova a žije se svými dětmi v opuštěných budovách. Často mají také hlad. Patricia přiznala, že od své bohaté sestry nedostala žádnou podporu.

Jsem na mizině a moje sestra mi nepomáhá. (…) Někdy mám dost jídla, někdy ne, někdy mám peníze na zaplacení nájmu a někdy ne. Nejvíc mě bolí situace mých dětí. Dokážu přežít s krajícem chleba, ale moje děti, její synovci, ne.

Vztah Georginy a Patricie

Podle Patricie se vztahy sester velmi zhoršily před třemi lety, kdy jim zemřel otec. Od té doby spolu téměř neudržují kontakt. Georginina sestra však dramaticky žádá o podporu, zejména kvůli svým dětem.

„Georgino, potřebuji pomoc, jsi moje sestra. Vím, že vůči mně nemáš žádné závazky ani zodpovědnost, ale protože jsi tak vstřícná a laskavá k ostatním, měla bys pomáhat i svým synovcům. Pokud mi nechcete pomoci, pomozte svým synovcům.“

Bude Georgina reagovat na výzvu své sestry? 

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: Fotbalista Cristiano Ronaldo od Ruben Ortega / Wikimedia Commons