Syn údajného mimozemšťana lituje, že se vysmíval svému zesnulému otci

Daniel Riedel se domnívá, že měl brát příběhy svého otce o únosu mimozemšťany vážněji.Když Riedel vyrůstal, téma mimozemských návštěv mu bylo velmi blízké.

Jeho otec, Patrick McGuire, se objevil v národní televizi, aby diskutoval o svých zkušenostech s mimozemskými únosy a dokonce varoval své děti před možností, že by mohly být další na řadě.

V té době se McGuire stal v komunitě terčem posměchu a dokonce i jeho vlastní dva synové považovali jeho tvrzení spíše za téma pobavení než za něco, co by se mělo brát vážně.

McGuire, který zemřel v roce 2009, tvrdil, že byl mnohokrát unesen „1,8 metrů vysokými bezsrstými bytostmi“ nebo „hvězdnými lidmi“ a že byl svědkem několika jejich kosmických lodí na obloze.

Jeho tvrzení se obvykle nesetkala s ničím jiným než s výsměchem a výsměchem.

Rychle vpřed do současnosti, a nyní Riedel změnil názor – většinou kvůli nedávným odhalením UAP a vyšetřování této události americkou vládou.

„Já jsem ten, kdo se stydí,“ napsal.

„Jak bychom se měli vypořádat s naším minulým výsměchem a výsměchem, když se ukáže, že někde v pouštní základně jsou skutečně ukryty řemesla, mrtvoly a fotografie podivných návštěvníků?“

zdroj: DailyMail, Titulní obrázek: Pixabay.com/Pawel86