TÉMĚŘ DVOULETÁ HOLČIČKA BYLA 4 DNY HLEDÁNA V LESE. TO, CO ZAŽILA, BY NEPŘEŽIL ANI DOSPĚLÝ ČLOVĚK

Lyuda Kuzina se ztratila nedaleko svého domova ve Smolenské oblasti západně od Moskvy, což vyvolalo pátrání se stovkami lidí. Holčička neměla jídlo ani vodu, ale nakonec byla nalezena pokrytá kousanci od hmyzu, ale živá, když ji někdo z pátrací skupiny uslyšel plakat.

„Je přesvědčena, že už nikdy neunikne své matce,“ řekla její matka. ‚I když jak dlouho si bude tento slib pamatovat, netuším. Ale aspoň to říká.“ Antonina Kuzinová řekla deníku Komsomolskaja pravda.


O holčičku se starali v dětské nemocnici ve Smolensku. Ruská televize hovořila s matkou a dcerou na hřišti před nemocnicí, když čekaly na propuštění.

Ljuda se při hře venku se svou čtyřletou sestrou ztratila a odešla do nedalekého lesa.

Čtyři stovky místních dobrovolníků a policie začaly prohledávat okolí. Potápěči kontrolovali nádrže v okolí, ale nic nenašli, až téměř čtyři dny pátrání, kdy se jedna z pátracích skupin zastavila 4 km od domu a uslyšela hluk.

„Dobrovolníci mi řekli, že první den byli nedaleko místa, kde ji nakonec našli,“ řekla matka. „Teprve čtvrtý den v oblasti uslyšeli ‚pláč‘, když ji našli pod větvemi stromu.“ V té chvíli už byla na místě. Tento příběh měl naštěstí šťastný konec a holčička si bude do konce života pamatovat, jaké měla obrovské štěstí.

zdroj: mysmezeny.sk, Titulní obrázek: Screenshot Youtube