Tento test vám ukáže, co je pro vás v lásce nejdůležitější

Udělejte si jednoduchý obrázkový kvíz a zjistěte, čeho si v lásce nejvíce ceníte. Výsledky vás mohou, ale nemusí překvapit. Stačí se pozorně podívat na obrázek a rozhodnout, co na něm vidíte. Na základě svého rozhodnutí zjistíte, co je pro vás v lásce důležité.

Podívejte se na krásný a fádní obrázek a nechte si poradit, co je pro vás v lásce důležité. Čeho si v lásce a vztazích nejvíce ceníte, a první zvíře, které uvidíte při pohledu na obrázek, odhalí vaši hodnotu. Ale nenechte se oklamat a rozhodně nepodvádějte, protože klamete jen sami sebe. To vše je založeno na principu nevědomé volby, o kterém hovořil legendární psychoanalytik Freud.

Liška
Pokud první, co na obrázku uvidíte, je liška, můžete si být jisti, že jste opravdový romantik. Ve skutečnosti jste velmi pozitivní člověk a máte romantickou povahu. Hledáte tedy lidi s podobnými hodnotami. Jste také velmi upřímní, moudří a umíte využívat sílu přírody. Nevadí vám dlouhodobý vztah, ale nemůžete se dostat do problémů jen proto, že milujete svou svobodu.

Delfín
Pokud vaše oči při pohledu na obrázek vidí nejdříve delfína, jste velmi inteligentní a klidný člověk. Jste velmi jemný člověk, kterého provází štěstí. V milostném vztahu hledáte osobu stejné postavy. Navíc jste velmi okouzlující člověk a umíte volit velmi laskavá a mírumilovná slova. Toužíte po velké rodině, abyste mohli každému dát to, co má rád.

zdroj: Najky.sk, Titulní obrázek: Reprofoto Youtube