Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle databáze sériových vrahů. Na koho byste si měli dávat větší pozor?

Zajímá vás, jaká jsou nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu? V takovém případě uvítáte informace, které vám poskytne databáze sériových vrahů. Společnost Killer Cloud sestavila seznam 488 sériových vrahů rozdělených podle znamení zvěrokruhu. Kterým hvězdným znamením byste měli věnovat zvýšenou pozornost?

Žebříček nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu vychází ze statistik. Která znamení zvěrokruhu jsou nejnebezpečnější a která naopak patří k těm méně zrádným? Databáze sériových vrahů Killer.Cloud se pokusila na tuto otázku odpovědět rozdělením sériových vrahů podle jejich hvězdných znamení.

  1. Kozoroh

Nejnebezpečnějším znamením zvěrokruhu je podle databáze sériových vrahů Killer.Cloud jednoznačně Kozoroh. Toto znamení se s největší pravděpodobností vyvine ve všestranného zločince s bezohlednou povahou. Má sklon páchat trestné činy všeho druhu, od drobných krádeží přes loupeže až po vraždy. Nevýhodou tohoto hvězdného znamení je, že se při páchání trestné činnosti chová neopatrně, a proto může být snadno dopadeno.

  1. Lev

Druhým nejnebezpečnějším znamením zvěrokruhu je znamení Lva. Lidé narození v tomto hvězdném znamení se často dopouštějí trestných činů, aby si jejich prostřednictvím získali slávu. Lvům vládne ohnivá planeta Merkur a mohou se chovat psychoticky a mít manické stavy.

  1. Štír

Co dělá ze Štíra jedno z nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu? Je to jeho sklon k žárlivosti a také k agresivnímu až sadistickému chování. Pokud nenastanou ideální okolnosti, může být žárlivý a agresivní Štír pro své okolí velmi nebezpečný. Povaha Štíra manipuluje s ostatními, ačkoli Štír často nepáchá zločiny sám, je to on, kdo tahá za nitky.

  1. Střelec

Lidé ve znamení Střelce neprolévají krev druhých, dokud není ohrožen jejich život. Bývají to drsné osobnosti a zloději, ale v extrémních případech mohou být i velmi brutální. Zločinci z řad Střelců se zaměřují na krádeže a loupeže, patří mezi ně také zločinci, kteří úspěšně uprchli z vězení.

  1. Vodnář

Lidé ve znamení Vodnáře se často vyznačují manipulativní a pomstychtivou povahou. Pokud jde o pomstu, jsou Vodnáři skutečnými mistry. Toto hvězdné znamení patří mezi charismatické vůdčí osobnosti. Vodnáři jsou právě proto vynikající manipulátoři a skvělí hackeři.

zdroj: Killer.cloud, Titulní obrázek: Pixabay.com/MabelAmber