Tiktoker varuje lidi před invazí mimozemšťanů. Američan se prý často dívá do budoucnosti

Kontroverzní a záhadný tykadlo Eno Alaric, který sám sebe označuje za „cestovatele v čase“, v minulosti varoval veřejnost před mimozemšťanem, který prý 23. března unesl 8 tisíc lidí. Aktivní uživatel sociálních sítí mezitím potvrdil, že nás mimozemská civilizace skutečně navštívila a následně opustila Zemi.

Tvrdí, že má takzvané „dveře do budoucnosti“, skrze které vidí události příštích týdnů či měsíců a následně zásobuje lidi zprávami, které považuje za zaručené a pravdivé, uvádí Dotyk. Nejnovější tvrzení tohoto vesmírného nadšence zní, že nás čeká mimozemská invaze. Mělo by k ní dojít již v polovině roku 2024.

Američan Eno, který je na sociální síti známý jako @theradiantimetratraveller, tvrdí, že pochází z roku 2671. Upozornil přitom, že 23. března nastane bouřlivý den, kdy mimozemský vůdce známý jako „Šampion“ přivede několik svých rukojmích na jinou obyvatelnou planetu.

V jednom ze svých videí filmař uvedl, že druh této civilizace dorazil na Zemi ve 14:00 během dne a „hledá nejlepší inženýry, vědce, lékaře a vůdce“. „Těchto 8 000 lidí má před sebou dlouhou cestu,“ říká. „Asi čtyři roky, než Šampion dokáže cestovat rychleji než světlo.“

V minulosti také přesně analyzoval, kdo bude součástí výše zmíněné vybrané skupiny několika tisíc lidí. Patřilo by do ní 200 lékařů, 1 000 zemědělců, 1 000 inženýrů a mechaniků a mnoho dalších. Ve videu dále uvádí, že rukojmí jsou tím, „co udržuje lidský druh naživu, před vnitřními i vnějšími hrozbami“.

Pokračuje však špatnými zprávami. „Lidstvo je v mnoha ohledech hrozbou samo sobě,“ pokračuje Eno. „Například tím, že bojuje a způsobí první jadernou zimu.“ Upozornil také, že na Zemi je nyní na cestě další mimozemský druh zvaný Distanti, který dorazí někdy v příštím roce.

TikToker vysvětlil, že tento druh vlastní Zemi a že pyramida v Gíze je jejich „znamením vlastnictví a kontroly“. Mezitím byli v předchozím videu Distanti popsáni jako „velmi nepřátelští“ a na misi, jejímž cílem je získat zpět planetu, která je původně jejich, uvedl Daily Mail.

zdroj: Daily Mail, Dotyk, Startitup, Titulní obrázek: Pixabay.com/PhotoVision