Žena vešla do kuchyně a našla tam svého manžela a sestru, jak… Pohled byl naprosto zdrcující

Odhalený manželský trojúhelník je obvykle spojen s velkou bolestí, zradou a vše obvykle doprovází bouřlivé emocionální reakce.

Nejmenovaná žena se na Redditu svěřila s nepříjemným zážitkem, po kterém se jí zhroutil celý svět. Přistihla svého manžela a sestru, jak se objímají nazí na podlaze v kuchyni. Situaci nezvládla a okamžitě musela odjet do hotelu. Po zablokování telefonátů od obou zůstala sama se zlomeným srdcem a bez nápadu, co bude dělat dál. Nemůže se smířit s tím, co se stalo, a cítí hlubokou zradu od dvou nejdůležitějších lidí ve svém životě.

Zdrcená manželka, která vystupuje pod uživatelským jménem cheaterssuck12, přiznala, že jakmile vše uviděla, nasedla do auta a odjela. „Jezdil jsem po okolí, dokud jsem nenašel hotel, ve kterém jsem teď. Nemůžu tomu uvěřit a nevím, co mám dělat. Moje sestra, moje jediná rodina a nejlepší kamarádka, která mi má být oporou. Dva nejdůležitější lidé v mém životě všechno pokazili. Nechci slyšet žádnou výmluvu, kterou si vymyslí,“ vylila si srdce. Nyní podle svých slov touží jen po tom, aby se mohla vrátit do doby, kdy bylo všechno v pořádku.

Nyní ji přemáhá pocit, že se nemůže pohnout z místa. „Pokud se přestěhuji, stane se to skutečností a já budu muset přijmout to, co jsem viděl, a přemýšlet o tom, co bude dál.“ Jeden z uživatelů zrazené ženě poradil, aby si odblokovala mobilní telefon a nechala manžela a sestru mluvit do hlasové schránky. „Stačí vypnout vyzvánění v kontaktech. Můžete tak získat důkaz o jejich omluvách a výmluvách prostřednictvím hlasové schránky. Možná ji budete potřebovat při rozvodu.“ Další je ještě nekompromisnější. „Tentokrát se určitě vrať domů a vykopni je. Nic jiného si nezaslouží,“ napsal.

zdroj: Reddit, Titulní obrázek: Pixabay.com/TheHilaryClark