Sedm chyb při sextování: Jak a kdy nepsat lechtivé esemesky

Dnes, kdy jsou už mobilní telefony nedílnou součástí většiny z nás, je psaní vzrušujících zpráv již v podstatě běžnou činností. Sexting už jste si zřejmě vyzkoušeli i vy a možná jde o jednu z vašich oblíbených zábav. Ženu díky němu můžete dostat do varu, ale také ji naopak od sebe odehnat. Podívejte se, jakým chybám při sextování třeba zabránit.

Sexting (sex + texting), sextování (sex + textování)

Termínem sexting se označuje elektronické rozesílání textových zpráv, fotografií či videí se sexuálním obsahem. Tyto materiály často vznikají v rámci partnerských vztahů. Takovéto materiály však mohou představovat riziko, že jeden partner z nejrůznějších pohnutek zveřejní fotografie či videa svého partnera.

1. Nesextujte opilý

Ženu nevzruší, pokud jí napíšete zprávu, kterou bude jen těžko umět rozluštit. Trefit malá písmenka na displeji smartphonu dá občas zabrat i střízlivému člověku, takže si nemyslete, že pro opilého je to snazší. Pokud se v noci díváte na dno láhve, telefon si raději vypněte.

Fotka od Gabriel Hohol z Pexels

2. Pohroma jménem automatické opravy

Píšete si vzrušující zprávy, oba jste nažhavení, a vy najednou odešlete text typu: „Strašně bych tě chtěl ofuky.“ Přinejlepším se oba zasmějete, v horším případě se ona urazí a s dobrou náladou je konec. Při sextingu si ale raději automatické opravy textu vypněte.

3. Plané sliby

Pamatujete si, jak jste jí napsal, že ji přivážete k posteli a ukážete jí, kdo je tady pánem? Pokud se to nechystáte splnit, raději nic podobné nepište. Ať ji zbytečně nezklamete.

4. LOL

Zkratka anglického „laughing out loud“, tedy „směju se nahlas“, se ve zprávách vyskytuje až příliš často. Při sextingu na ni zapomeňte. Fakt byste se chtěli během soulože nahlas řehotat?

5. Profesor anatomie

„Vložím ti penis do vagíny a budu ho vsouvat a vytahovat tak dlouho, dokud nevyvrcholíš.“ Takto sexy zpráva vypadat ne že nemá, ale nesmí. Nejste na zkoušce z anatomie, takže se podobným výrazům při sextingu vyhněte.

Fotka od Justaf Abduh z Unsplash

6. Neproste o její nahé fotky

Pokud se vám po pár vzrušujících zprávách rozhodne poslat svou polonahou fotku, buďte rádi. Nikdy však o ni nežadoňte. Je to ponižující a budete vypadat jako posedlý a poslední zoufalec. Raději ji drážděte, dokud vám ji nepošle sama a s radostí.

7. Nepřekvapte ji fotkou rozkroku

Fotka rozkroku v boxerkách, pokud tedy nevypadáte jako Ugo Fantozzi, ji určitě potěší. Pokud si to vyžádá, klidně ji potěšte i tím, že si boxerky svléknete. Ale nikdy, opravdu nikdy jí neposílejte fotku vašeho nástroje jako překvapení. Pokud nejste výjimečně obdařen, určitě ji to nevzruší, ale spíše šokuje.

Zdroj: https://www.soundhealthandlastingwealth.com/. Náhledová fotografie:  Peter Kasprzyk z Unsplash