Rockyho první rodina: Smutný osud jeho synů

Známý Rocky či Rambo byl třikrát ženatý a měl pět dětí. Z nichž dva synové a jejich matka, o kterých možná nic netušíte, neměli zrovna růžový život. Co se jim přihodilo?

První manželství a synové

Stalloneho první manželka Sasha Czacková byla americká herečka, fotografka, modelka a filmová režisérka. Přes všechny své úspěchy v těchto profesích je Sasha nejvíce známá jako první manželka hollywoodské superstar, scenáristy a producenta Sylvestera Stalloneho.

Jejich syn Sage Moonblood Stallone byl Stalloneho nejstarší dítě. Stejně jako jeho otec se Sage objevil v několika filmech. Hrál Roberta Balboa mladšího, syna hlavní postavy ve filmu Rocky 5. Sage vystudoval filmovou tvorbu na University of North Carolina School of the Arts. Objevil se ve filmech Vincenta Galla Sliby napsané do vody a Agent.

Sasha a Sylvester se vzali v prosinci 1974. Jejich svatba přitahovala velkou pozornost díky již slavnému Sylvesteru a postavila Sashu do centra pozornosti. Novomanželé se přestěhovali do Kalifornie a o dva roky později se jim narodil syn Sage Moonblood. V roce 1979 přivítali na svět dalšího syna jménem Seargeoh.

Stallone s první manželkou Sashou Czackovou (vlevo) a hudební skladatelkou Hellen Reddyovou na premiéře filmu Sylvester Stallone P.Ě.S.T, duben 1978. Fotka od Alan Light via Commons.wikimedia.org , CC BY 2.0.

Prvorozený Sage byl americký filmový režisér, herec a filmový distributor. Jako herec hrál v několika filmech, včetně filmu „Rocky 5“ se svým otcem a v „Daylight“. Jeho režijním debutem byl film „Vic“ v roce 2006, který mu na Bostonském filmovém festivalu získal cenu pro nejlepšího mladého filmaře.

Syn Sage: Co se mu stalo?

Jeho kariéra bohužel skončila náhle 13. července 2012, kdy byl hospodyní nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles poté, co ji jeho matka poslala syna zkontrolovat. Spekulace a zprávy o jeho smrti z předávkování drogami se ukázaly jako nepravdivé, protože toxikologické testy a pitva potvrdily, že primární příčinou smrti byl infarkt způsobený aterosklerózou. Jediné léky, které se objevily v jeho těle, byly léky proti bolesti, které užíval po zubním zákroku. V době jeho smrti mu bylo 36 let.

„Když rodič přijde o dítě, není větší bolest. Proto prosím lidi, aby respektovali památku mého úžasně talentovaného syna a soucítili s jeho milující matkou Sashou, protože tuto bolestivou ztrátu budeme cítit po celý život. Sage byl naším prvním dítětem a středem našeho vesmíru a pokorně prosím o to, aby paměť a duše mého syna zůstaly v klidu,“ bolestivě oznámil otec Stallone médiím.

Syn Seargeoh

Seargeoh je druhým synem Sylvestera Stallona a jeho bývalé manželky Sashy. Ve třech letech mu byl diagnostikován autismus a jeho rodiče věnovali velké prostředky Národní společnosti pro děti a dospělé s autismem. S otcem si Seargeoh zahrál Roberta „Rockyho“ Balboa mladšího ve filmu Rocky 2.

Zdroj: www.thesun.co.uk. www.celebrity.nine.com.au. www.nasehvezdy.cz. Náhledová fotografie: Alan Light / Commons.wikimedia.org, CC BY 2.0: Fotografie Sylvestra Stalloneho pořízená na soukromém večírku po premiéře filmu FIST, 13. dubna 1978.