Cruise na Hvaru, Clooney v Benátkách, Rihanna na Sicílii: 13 dovolenkových destinací v Evropě, kde potkáte ty největší světové celebrity!

Nejkrásnější místa Evropy navštíví ročně miliony turistů, včetně známých osobností z celého světa. Pokud sníte o tom, že potkáte svou oblíbenou celebritu v plavkách na plážích Španělska, chcete jíst stejnou pizzu jako Kim Kardashian ve Florencii nebo zažít romantiku v Benátkách s Georgem Clooneym a Amal Alamuddin, musíte navštívit jedno ze 13 malebných míst, která jsme vybrali na základě webu Viva!

Kim Kardashian – Florencie, Itálie

Přestože je jejich vztah minulostí, právě v tomto krásném a romantickém městě se Kanye West a Kim Kardashian vzali! Florencie je ideální destinací pro líbánky. O hotely není nouze a obdivovat díla Michelangela je nejlepší kdekoli jinde než v Itálii.

Vévodkyně Kate a princ William – Algarve, Portugalsko

Portugalsko je skutečným rájem pro milovníky přírody, slunce a moře a samotné Agarve je další skvělou destinací pro líbánky. Princ William a jeho manželka Kate je strávili přímo zde v hotelu Tivoli Marina ve Vilamouře. Kromě lenošení na pláži organizuje Algarve také prohlídky vinných jeskyní a pirátské plavby podél pobřeží.

Beyoncé a Jay-Z – Portofino, Itálie

Velice populární Portofino v Itálii. Především pro známé osobnosti, které zde hledají klid…třeba na jachtě. Fotka od Slim Emcee z Unsplash

Seznam lidí, které můžete v Portofinu potkat, je opravdu dlouhý. Patří sem mimo jiné: Cher, Vanessa Hufdgens, Elton John, Kylie Minogue, Beyoncé, Elle Macpherson, Mariah Carey, Samuel L. Jackson, Sylvester Stallone, Eva Mendes, Eva Longoria, Madonna, Cate Blanchett, Oprah Winfrey, Lewis Hamilton, Lana Del Rey a Jennifer Lopez. Není na tom nic divného, ​​vždyť je to perla evropského turismu a oblíbené místo mnoha slavných osobností. 

Bill a Hillary Clintonovi – Dubrovník, Chorvatsko

Právě zde se natáčela velká část epizod pro slavnou sérii „Hra o trůny“. Dubrovník byl oblíbeným místem dovolené Elizabeth Taylor a Rogera Moora a Michaela Douglas a Richard Gere také rádi odpočívají v Chorvatsku. Dubrovník je ideální destinací jak pro milovníky slunce, tak pro ty, kteří mají rádi pěší turistiku. 

Tom Cruise – Hvar, Chorvatsko

Krásy Chorvatska si užívá stále více celebrit. Tato úžasná země je jednou z nejkrásnějších v Evropě. Tom Cruise odpočívá na Hvaru, princ Harry tu řádil a John F. Kennedy zde počátkem 60. let jezdil na vodních lyžích. Nádherná krajina, průzračně modré moře a nádherné slunce.

Georges Clooney – jezero Como, Itálie

Jezero Como, které se nachází v Lombardii nedaleko Milána, je oázou klidu pro bohaté a slavné. Čas od času zde bydlí George Clooney a Madonna. Pro oblíbený hotel Brada Pitta a Alfreda Hitchcocka si nyní zarezervujte pokoj Tremezzo Grand. 

Brad Pitt – Benátky, Itálie

Benátky jsou jednou z nejznámějších turistických destinací na světě. Jude Law, Shia LaBeouf, Kristen Stewart, Johnny Depp, Diane Kruger, Tom Hanks, George Clooney a Matt Damon jsou některé z hvězd, které lze v Benátkách vidět během natáčení filmu nebo soukromé dovolené. Benátky jsou také jedním z nejromantičtějších měst v Evropě. Kromě klasiky se vydejte výlet lodí na ostrovy Murano a Burano.

Naomi Campbell – Formentera, Španělsko

Britská modelka je dlouho spojována s Formenterou. Pokud zde budete trávit dovolenou v srpnu, je velká pravděpodobnost, že ji tam potkáte. Nejmenší z Baleárských ostrovů se nachází na jih od Ibizy. Křišťálově čistá voda všude kolem z něj dělá ráj na zemi.

Zac Efron – Sardinie, Itálie

Narazit na elegantní jachty na Sardinii není nic neobvyklého.  Mariah Carey, Zac Efron a Rihanna jsou jen některé z mnoha celebrit, které tráví čas na tomto italském ostrově, kde jsou stále vidět španělské vlivy. Udělejte si procházku po Alghero na severozápadním pobřeží, odkud můžete obdivovat krásnou architekturu, restaurace a kavárny.

Rihanna – Sicílie, Itálie

Ostrov Cefalu na Sicílie jako další místo, kde zajisté potkáte někoho opravdu známého. Fotka od H. Hach z Pixabay

Sicílie je domovskou zemí mnoha amerických osobností, jako jsou Lady Gaga, Sylvester Stallone a babička Britney Spears! Na tomto krásném italském ostrově se rozhodně nudit nebudete! Můžete si rezervovat zájezd s ochutnávkou vína v Syrakusách, plavbu lodí v Palermu nebo procházku po Etně, jedné z nejznámějších sopek.

Paris Hilton – Ibiza, Španělsko

Ibiza je známá nejslavnějšími party večírky. Celebrity jako Justin Bieber, Orlando Bloom, Kim Kardashian a Kate Moss zde rádi tráví čas. Pokud je na pláži nebo v hotelech nenajdete, podívejte se pod vodu! Ibiza je známá svými potápěčskými aktivitami a půjčovnami lodí. Možná při plavání uvidíte svou oblíbenou celebritu na soukromé jachtě. 

Leonardo DiCaprio – Antibes, Francie

Antibes je perlou mezi pětihvězdičkovým cestovním ruchem na Francouzské riviéře. Je to ideální místo pro setkání s Leonardem DiCapriem nebo Paris Hilton u hotelového bazénu. Pokud si chcete užít hollywoodskou hvězdu pod sluncem Francouzské riviéry, musíte zde strávit dovolenou.

Mariah Carey – Capri, Itálie

Capri je jedním z nejkrásnějších ostrovů Evropy, který si jako mnoho hvězd zamilovala i Mariah Carey. Při koupání v modré vodě obklopující Capri se můžete setkat také se Sachou Baronem Cohenem, Rihannou a tvůrcem Facebooku Markem Zuckerbergem.

Zdroj: https://viva.pl. Náhledová fotografie: Wikimedia Commons https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Tom_Cruise_and_Katie_Holmes_Yahoo_2006.jpg