Harley-Davidson, Triumph a Moto Guzzi: Nové motorky roku 2021

Jarní sezóna je v plném proudu. Pojďte se podívat, jaké novinky se letos budou na našich silnicích prohánět. Jaké modely představil Harley-Davidson, Triumph a Moto Guzzi?

2021 Moto Guzzi V7 Stone 100th Anniversary

Novou motorku si ke svému stému výročí existence nadělilo Moto Guzzi. Navazuje na své dlouholeté úspěchy a představuje nyní nový motor o 850 cm3. Jeho výkon je 47,8 kW, což představuje 65 koní. Vylepšená motorka je lépe vybavená a pohodlnější, než její předchůdci. Přitom rozhodně neztratila nic z charakteristického autentického vzhledu, který si tyto motorky s orlem ve znaku zachovávají již řadu let.

2021 Harley-Davidson Pan America 1250: 150 HP ADV

Univerzální motorka je připravena pro hledání nových výzev a dobrodružství. Oceníte jeho všestrannost v terénu i na silnici. V nitru je kapalinou chlazená pohonná jednotka, která má výkon na 145 koní. Konstrukčně motorka vychází z legendárních offroadů a propojuje funkční design a styl H-D. Samozřejmostí je bohatá elektronická výbava, včetně čtyř režimů jízdy, ABS, kontroly trakce a tempomatu.

2021 Triumph Speed ​​Triple 1200 RS

Fanoušci Triumphu se zřejmě této novinky nemohli dočkat. Nabízí totiž lehčí podvozek oproti svým předchůdcům, větší motor a moderní provedení elektroniky. Naháč, který se skvěle hodí do dvacátých let jednadvacátého století. Motor v sobě ukrývá 176 koní a objem 1160 cm3. Stroj snížil svou váhu na 198 kilogramů a nabízí stabilnější geometrii.

Zdroj: ultimatemotorcycling.com. Náhledová fotografie: Flickr